Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Sarıyer Web Tasarım

Sarıyer Web Tasarım

IWS Sarıyer web tasarım ekibimizle siz değerli iş ortaklarımıza firma ve markanıza özel, kurumsal ve isteğinize göre mobil uyumlu web sitelerini tasarlıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre tüm tasarımı ve yazılımı özelleştiriyoruz. Teknolojinin yaygın bir şekilde kullanıldığı bu dönemde çoğu kişi artık kendi özel web sitesine sahip olmak istiyor. Çünkü insanlar kendilerini ve içeriklerini iyi bir web sitesi üzerinden kolayca kitlelere tanıtabilirler. Bu sayede doğru kitleyi kısa sürede bulabilirler. Dolayısıyla alacağınız hizmetin kaliteli olması hatta sizi kurumsal olarak göstermesi sizin adınıza önemli bir izlenim yaratacaktır. Biz Sarıyer web tasarım ekibi olarak müşterilerimizin beklentilerini iddialı tasarımlara döküyoruz. Sizin düşüncelerinizden yola çıkarak sadece size özel içerikler üretiyoruz. Hazırladığımız tasarım tamamen size özel olacağından başka bir platformda benzer tasarım ile karşılaşmanız imkânsız olacaktır. Böylelikle sizin özel ve özgün olmanızı sağlıyoruz. Sizin bulunduğunuz sektöre uygun tema ve renk seçimini yaparak gerekli düzenlemeleri sağlıyoruz. Ayrıca aynı sektörde bulunduğunuz rakip firmaların analizini yaparak sizleri daha çok öne çıkaracak tüyoları sizlere bildiriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bizi tercih etmek olacaktır.

Günümüzde interneti kullanmayan insan ve kurum kalmadı. Sizin de artık internet ortamında iyi bir web hizmetle yer almanız ve iş ağınızı büyütmeniz gereklidir. Sarıyer web tasarım ekibi olarak sizlere ayırdığımız süreci hangi aşamalar ile tamamladığımızı kısaca aktaralım.

Planlama: Bu aşamada rakip firma ve markaların analizlerini yaparak detaylı bilgi ediniyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve sizin istekleriniz doğrultusunda sürecimizdeki tüm aşamaları planlıyoruz.

Tasarlama: Bu aşamada sizin sektörünüze en uygun tema ve renk kombinasyonlarını seçerek tasarıma başlıyoruz. Size özel, şık ve anlaşılabilir bir site tasarımı olmasına özen gösteriyoruz. Bu aşama kullanıcıların ilgisini çekmek ve siteye yönelimi arttırmak için detaylı düşünerek, emek vererek yapılması gereken aşamadır.

Optimizasyon: Sitenizin arayüzünün anlaşılır ve yaratıcı olmasına özen gösteriyoruz. Sitenizi isteğiniz üzere mobile uyum gösterecek şekilde optimize ediyoruz.

Test: Bu aşama sitenizin kusursuz olması için en önemli aşamadır. Sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini gerçekleştirip var olan hataları düzeltiyoruz.

Yayına Alma: Tüm adımları başarı ile tamamladıktan sonra artık sitenizi kullanıcılara aktif hale getirebiliriz. Sitenizi kullanıcıya aktif hale getirmeden önce mutlaka sizlere site yönetimi ile ilgili gerekli eğitimleri veriyoruz.

IWS Sarıyer web tasarım ekibi tüm web ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için özenle hizmet vermektedir. Web tasarım hizmetlerimiz dışında, kurumsal firmalara kurumsal çözümler ve web çözümleri sağlıyoruz. İçeriklerinizi iyileştirmek ve Google gibi arama motorlarına uyumlu hale getirip ilk sayfalarda yer edinmek istiyorsanız SEO danışmanlık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Bizimle çalışmak ve bilgi almak için iws.com.tr internet adresinden iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın en iyi çözümler için IWS Sarıyer web tasarım her zaman hizmetinizde!