Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Sancaktepe Web Tasarım

Sancaktepe Web Tasarım

Web tasarım firmaları arasında IWS Sancaktepe web tasarım ekibimizle kaliteli tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel web tasarım hizmetlerimiz ile web sitenizi son teknolojilere uyumlu halde tasarlıyoruz. Son moda olan responsive tasarım ile sitelerinizi daha hızlı, daha kaliteli ve daha profesyonel olarak tasarlıyoruz. Bir site için tasarımın her şey demek olduğunu bilerek özen gösteriyoruz. Sancaktepe web tasarım firması olarak öncelikli amacımız sizlerin kaliteli bir web sitesine sahip olmasını sağlamaktır.

Teknoloji ve interneti hemen hemen kullanmayan kimsenin kalmadığını biliyoruz. İnsanlar artık kendilerini ve ürünlerini tanıtmak, daha fazla kitleye ulaşmak amaçlı kişisel & kurumsal web sitelerine ihtiyaç duyuyorlar. Ürünlerinizi pazarlamak ve insanlar ile buluşturmak için artık bir mağazaya kira ödemenize gerek kalmayacak. Bir web sitesi sahibi olarak bu iş ticaretini oldukça az maliyetle gerçekleştirebileceksiniz. Hatta internet sayesinde daha fazla kitleye ulaşabileceksiniz. Günümüze baktığımızda dünya ekonomisinde Amazon, Ali express gibi kurumsal firmalar tüm ticaretlerini bir web sitesi üzerinden gerçekleştiriyorlar. Sadece bir web sitesi üzerinden ticaret gerçekleştirmelerine rağmen dünyanın en büyük ekonomisine sahipler. Eğer sizin de web siteniz ve fikriniz kusursuzsa elbette bu başarıyı siz de zamanla yakalayabileceksiniz. Bizler de bu süreçte sizler için kusursuz web tasarımını yapıyor, sizlere her zaman destek oluyoruz. Proje sürecimizde titizlikle izlediğimiz aşamaları sizlere kısaca aktaralım.

Planlama: Bu aşama bir sitenin kusursuz olabilmesi için en dikkat edilmesi gereken aşamadır. Öncelikle bulunduğunuz sektördeki rakip firmaların analizini yaparak bilgi sahibi oluyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve sizin fikirleriniz ile sizi her zaman bir adım öne çıkaracak tasarımların planlamasını yapıyoruz.

Tasarım: Sektörünüze en uygun site temasını ve renk kombinasyonlarını seçiyoruz. Tasarımın tamamen size özgü ve özel olması için çalışıyoruz. Kullanıcı dostu, karmaşıklıktan uzak tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Optimizasyon: Sitenizi mobile uyumlu şekilde optimize ediyoruz. İçeriklerin Google’da ilk sıralarda yer alması için SEO çalışması ile destekliyoruz. Sitenize uygun arayüz tasarımını yapıyoruz.

Test: Sitenizin kusursuz olabilmesi için bu aşamanın dikkatlice yapılması gerekiyor. Bu aşamada sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini yapıyoruz. Eğer hatalar var ise hataları düzenliyoruz.

Yayına Alma: Başarılı bir şekilde oluşturulan sitenizi sizin de onayınızı aldıktan sonra artık kullanıcıya aktif hale getiriyoruz.

IWS Sancaktepe web tasarım ekibimizle çalışmak, en kaliteli, en hızlı sitelere sahip olmak için iws.com.tr internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Web tasarım hizmeti dışında kurumsal firmalara sağladığımız hizmetlerden, SEO danışmanlığına kadar pek çok web ihtiyacına çözümler üretiyoruz. Sizlere kusursuz hizmet vermek için her zaman buradayız!