Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Silivri Web Tasarım

Silivri Web Tasarım

IWS Silivri web tasarım ekibimiz her zaman yazılım, güvenlik ve tasarım konusunda en iyiyi hedefler. Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için titizlikle çalışır. Teknolojinin hayatımızda bu kadar yer edinmesi ile mobil uygulamalara ve kişisel sitelere olan rağbet arttı. Bu durumda web tasarımın ne kadar önemli bir yer kapladığını söyleyebiliriz. Artık insanlar herhangi bir firma hakkında bilgi sahibi olmasa bile web sitesini ziyaret ederek rahatlıkla o firma hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Bu yüzden web sitesi iş ticaretlerinde oldukça önemli bir yer tutuyor. Web sitenizin anlaşılabilir olması, tema seçimi ve düzeni mutlaka müşterinize hitap etmelidir. Ayrıca web sitenizin kurumsal izlenim vermesi sizin ne kadar kurumsal olduğunuzu da gösterir.

Bir web sitenin tasarımının hatasız olması gerekir. Eğer herhangi bir hata olursa bu durum kısa zamanda düzeltilmelidir. Web tasarım hizmetinde vardığımız bu boyutta sizlere en iyi ve kusursuz hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tasarımlarımızı sizin beklentileriniz doğrusunda planlıyoruz. Tüm planlarımız ve düzenlemelerimiz tamamen sizin firmanıza özel oluyor. Sizin için hazırladığımız siteye benzer bir detaya başka bir platformda denk gelemezsiniz. Çünkü sizler için özgün, kaliteli ve eşsiz tasarımlar yapıyoruz. İzlediğimiz süreç toplam 5 aşamadan oluşuyor. Aşamalarımız hakkında sizleri bilgilendirelim.

Planlama: Sitenizin özgün ve size özel olmasını istiyoruz. Bu yüzden planlamalarımızı sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Doğru bir planlama her zaman sürecin en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Bunu bilerek dikkatli ve özenli çalışıyoruz.

Tasarım: Tasarım aşaması web sitesi için en önemli aşamadır. Şık, sade ve anlaşılır bir tasarım her zaman sizi bir adım öne çıkaracaktır. Biz size özgün ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla hizmet veriyoruz.

Optimizasyon: Sitenizin içeriğinin Google gibi arama motoruna uygun olması için gerekli optimizasyonları sağlıyoruz. Siteniz için kreatif arayüzler tasarlıyoruz. İstek üzerine sitenizi mobil ortama uygun şekilde de optimize ediyoruz.

Test: Sitenizin tasarım ve güvenlik testlerini özenle yapıyoruz. Herhangi bir hata var ise düzelterek kusursuz olması için çabalıyoruz.

Yayına Alma: Tüm aşamaları başarılı ile geçen sitenizi artık kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırız. Size gerekli eğitimleri verdikten sonra artık sitenizi aktif kullanıma açabiliriz.

 

IWS Silivri web tasarım ekibimiz sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyata vermek için titizlikle çalışıyor. Web tasarım hizmetimiz dışında, SEO danışmanlık hizmeti, kurumsal firmalara özel hizmetler ve web hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitenizi güvenli hale getirmek ve kurumsal gözükmesini sağlamak için SSL sertifikasını da bünyemiz aracılığıyla temin edebilirsiniz. Tüm web ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilmek için iws.com.tr internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.