Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Pendik Web Tasarım

Pendik Web Tasarım

IWS Pendik web tasarım firması olarak yıllardır sizlere en kaliteli web hizmetini vermek için titizlikle çalışıyoruz. Günümüzün teknolojisinde internet kişi ve kurumların kendilerini tanıtabileceği en ideal ortamdır. İnsanlar artık sadece bir web sitesi ile kendileri ve markaları hakkındaki bilgileri büyük kitlelere ulaştırabilirler. Web sitesi aracılığıyla insanlar kolayca istedikleri firma ve marka hakkında bilgi sahibi olabilir. Kurumlar ise ürünlerinin satışını sağlamak için bir mekâna kira ödeme maliyetinden kurtulur. Sadece bir web sitesi ile daha fazla kitleye ürünlerini tanıtabilirler. Tek ihtiyaçları profesyonelce hazırlanmış bir web sitesi olacaktır. Bu yüzden biz Pendik web tasarım firması olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz de artık bir web sitesi sahibi olarak ticaretinizi gerçekleştirebilir, kurumsal kimliğe sahip olabilir ve sektörünüzde saygınlık kazanabilirsiniz. Hatta sahip olacağınız web sitesi sayesinde müşterilerinizin size kolay ulaşımını sağlayabilirsiniz. Böylelikle amaçlanan kullanıcı kitlesine de ulaşarak da sitenizin sürekliliğini ve trafiğini arttırabilirsiniz. İnternetin hayatımızda bu kadar yer ettiği dönemde kesinlikle bir web hizmeti ile iş ağınızı güçlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken IWS Pendik web tasarım ekibimizden profesyonel hizmet almak olacaktır. Bizler de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için titizlikle çalışıyor proje süreçlerimizi özenli bir şekilde yönetiyoruz. Sizlere kısaca proje sürecimizdeki aşamalarımızdan bahsedelim.

Planlama: İyi ve kaliteli bir web sitesi için planlama raporu oluşturmak en önemli adımdır. Bizler bunun farkında olarak öncelikle bulunduğunuz sektördeki rakip firmalarınızın analizini yapıp bilgi sahibi oluyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve sizin fikirleriniz doğrultusunda size özel web tasarımı için izleyeceğimiz yolu planlıyoruz.

Tasarım: İyi bir web sitesi istenilen mesajı net olarak iletmelidir. Tasarımın karmaşık olmaması, kullanıcının dikkatini dağıtmaması gerekir. Tasarım da önemli olan sektöre en uygun renk ve düzenin sağlanmış olmasıdır. Kullanıcının sürekliliği için site sade ve anlaşılır olmalıdır. Pendik web tasarım olarak siz müşterilerimize en iyi tasarımı sunuyoruz.

Optimizasyon: Sitenizi mobile uyumlu şekilde optimize ediyoruz. Yaratıcı bir arayüz tasarımı yapıyoruz. Eğer arama motorlarında ( Google, Yandex vb.) ilk sayfalarda yer almak istiyorsanız site içeriklerinizi SEO çalışmaları ile düzenliyoruz.

Test: Kusursuz bir web sitesi için test aşamasını başarı ile sonlandırmak gerekir. Ekibimiz sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini uygular. Tespit edilen bir hata var ise düzeltilir.

Yayına Alma: Başarı ile tamamlanan web siteniz sizin de onayınızdan geçtikten sonra artık kullanıcıları ile buluşmaya hazırdır. Size verdiğimiz temel eğitimlerden sonra sitenizi aktif hale getiriyoruz.

IWS Pendik web tasarım ekibi olarak sizlere kaliteli web tasarım hizmeti sağlıyoruz. Tüm web ihtiyaçlarınız için bize iws.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli danışmanlık hizmetlerimizden ve kurumsal firmalara sağladığımız hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.