Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Maltepe Web Tasarım

Maltepe Web Tasarım

IWS Maltepe web tasarım ekibimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza firma ve markanıza özel, kurumsal ve isteğinize göre mobil uyumlu web sitelerini tasarlıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre yazılım ve tasarım çözümlerimizi geliştiriyoruz. Tüm web tasarım firmaları arasında sunduğumuz hizmet ile kalite farkını yaşayacak, fikirlerinizin ve hayallerinizin gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Profesyonel web hizmetlerimizi her zaman son teknolojilere uyumlu bir şekilde tasarlıyoruz. Bir web sitesine sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Peki, neden bir web sitesine sahip olmalısınız? Çağımızın teknolojisinde internetin önemli bir yer kapladığının hepimiz farkındayız. Çoğu kişi ve kurumlar artık tüm ticaretini internet üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bu durumun doğruluğunu, yaşadığımız Covid-19 kaynaklı pandemiden dolayı da çoğu insanın internet üzerinden alışveriş yapması ve internetin bu kadar sık kullanılması ile de ispatlayabiliriz. Pandemi bize internetin ne kadar önemli bir iletişim aracı olduğunu bir kez daha fark ettirdi. İnsanlar internet üzerinden alışveriş yapar, kendilerini tanıtır, ürünlerini pazarlar hale geldi. Bu sayede çoğu kişi ve kurum herhangi bir mekâna kira ödemesi yapmaktan kurtularak daha az maliyetle kaliteli bir web sitesi sahibi olarak satışlarını gerçekleştirmeyi başardı.  Profesyonel bir web sitesi sahibi olmak sizin daha fazla kitleye sahip olmanızı sağladığı gibi daimi müşteriler elde etmenizi de sağlayacaktır. Bir web sitesi sayesinde siz ve markanız hakkında interneti kullanan herhangi biri kolaylıkla bilgi sahibi olacaktır. Ayrıca kurumsal bir kimlik ederek bulunduğunuz sektörde saygınlık da kazanacaksınız. Biz Maltepe web tasarım ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için titizlik ile proje sürecimizi yürütüyoruz. Sizlere proje aşamalarımızı kısaca aktaralım.

Planlama: Bu aşama kaliteli web sitesi elde edebilmek için özenle yapılması gereken aşamadır. Öncelikle sektörünüzdeki rakip firmaları detaylıca analiz ediyoruz. Analiz sonucunda edindiğimiz bilgileri ve sizin isteklerinizi rapor ederek proje planımızı çıkartıyoruz.

Tasarım: Bir web sitesi her zaman vermek istediği mesajı net bir şekilde vermelidir. Göz yormadan amacına uygun olmalıdır. Sektöre uygun tema ve renk seçimleri yapılmalıdır. Tasarım şık ve anlaşılır olmalıdır. Ekibimiz sitenizi titizlikle kullanıcı dostu olarak tasarlar.

Optimizasyon: Web sitenize uygun en iyi arayüzü tasarlıyoruz. Sitenizi mobile uyumlu bir şekilde optimize ediyoruz.

Test: Kaliteli ve kusursuz bir web sitesi için test aşaması özenle yapılmalıdır. Ekibimiz sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini özenle uyguluyor. Tespit edilen hataları düzenliyor ve kusursuz hale getiriyor.

Yayına Alma: Projeyi başarı ile sonlandırdıktan sonra sizin onayınızı alarak siteyi kullanıcılarına aktif hale getiriyor. Öncesinde mutlaka size site yönetim paneli ile ilgili eğitimler veriyoruz.

IWS Maltepe web tasarım ekibimiz her zaman rakip firmalarına nazaran en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirip, mutluluklarına ortak olmak bizim için daima gurur verici.

Ekibimizden web tasarım hizmetleri dışında, SEO danışmanlık hizmeti ve kurumsal firmalarınıza kurumsal çözümleri sağlayabilirsiniz. Tüm web ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. iws.com.tr internet adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.