Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Küçükçekmece Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım

Küçükçekmece web tasarım IWS olarak sizlere sunduğumuz web çözümleri, kurumsal çözümler, tasarım çözümleri ve danışmanlık hizmetlerimiz ile projenizi, fikirlerinizi, şirketinizi sanal ortama taşıyor ve dünyaya kapılarını aralıyoruz. Günümüzde küçükten büyüğe fark etmeksizin herkes artık bilgisayar, tablet, telefon gibi bir mobil cihaza sahip bu sebeple internet erişimi de oldukça yaygın. Günden güne büyüyen, gelişen internet ortamında alışveriş de oldukça artış gösterdi. Mevcut olan artışlarla beraber gerek bireysel gerek kurumsal olarak web sitelerine olan ihtiyaç da arttı. Bizler bu konuda sizlere kendinizi, firmanızı, ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz, tanıtabileceğiniz bir web tasarım hizmeti sunuyoruz. Günümüzde bir şirket kurarken bile ilk olarak internetten alan adı araştırmaları yapılır ve eğer uygun, kullanılmayan bir alan adı varsa o tercih edilir ve web sitesi alan adı satın alarak şirket kurulum evresine geçilir.

Firmanızı, ürünlerinizi tanıtmak için birçok yerde tanıtım yazıları yazdırmak yerine kendi web sitenizi oluşturmanız ve içeriklerine özen göstererek paylaşım yapmanız daha etkili ve profesyonel olacaktır. Bilindiği üzere ziyaretçilerinize, potansiyel müşterilerinize karşı dükkânınız, mağazanız web siteniz olacaktır. Bu sebeple web sitenizin tasarımı, içeriği, düzenlenmesi, konumlanması çok önemlidir.

Düzenlenmesi, konumlanması şeklinde ifade edilen kısımlar ise aslında kısaca kullanıcı dostu bir web sitesi olması gerektiğidir. Kullanıcı dostu web sitesi, kullanışlı, kolay anlaşılabilir, hızlı ve bunların yanında eşsiz bir tasarım ile ilgi çekici bir şekilde olmalıdır. Ziyaretçilerinizin web sitenizde daha çok zaman geçirmesi, birden fazla ürün incelemeleri, firmanız hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları bu konuda önemlidir ve sizler de bu konularda müşteriyi daha çok sitenizde tutmak isterseniz eğer içerik konusunda oldukça özgün ve profesyonel olmalısınız.

Küçükçekmece web tasarım hizmetlerimizi sizlere kusursuz, eşsiz sunabilmemiz için benimsediğimiz iş süreçlerimiz ile size özel tasarımlarımızı yapıyoruz.

Bu süreçler planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimizdir. Süreçlerimiz hakkında sizlere kısaca bilgi aktaralım.

Planlama aşamasında bize bahsettiğiniz, sunduğunuz proje fikriniz ya da var olan firmanız baz alınarak gerekli çalışmalar yapılır. Sektörel araştırmalar, rakip firma analizleri ve sizin web sitenizde bulunacak olan, gerçekleşecek olan işlemler düşünülür ve kısaca bir taslak oluşturulur. Ardından tasarım süreci başlar ve planlara göre kaliteli bir şekilde web tasarım yapılır. Ek olarak ifade etmeliyiz ki bir plan ne kadar net olursa tasarım da o kadar kaliteli olacaktır. Soru işaretleri olduğu sürece her an tedirginlik olması mümkündür. Dolayısıyla soru işaretlerinizi gidermek amacıyla yıllarca edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak sizlere port folyomuzu sunuyoruz ve aklınızdakileri şekillendiriyoruz. Böylelikle tasarımda kusursuzluğu yakalayabiliyoruz.

Web tasarım bittiğinde ise bazı optimizasyonlar yapılır. Bu optimizasyonlar Google gibi arama motorları ve genel web sitenizin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu optimizasyonlar Google’da üst sıralarda olmanıza yardımcı olacaktır.

Optimizasyondan sonraki süreç ise test sürecidir. Test sürecinde IWS uzman test ekibi tarafından web sitenizin her fonksiyonu test edilir ve varsa hatalar raporlanır. Gerekli düzeltmeler, gerekiyorsa eklemeler yani kısacası son rötuşlar yapılır.

Test aşaması tamamlandıktan sonra ise web siteniz yayına alınmaya hazırdır. Bu aşamada bahsettiğimiz gibi web sitenizin içeriklerinin kesinlikle özgün ve ilgili olması gerekir. Teknik ekibimizin sizlere vereceği hızlandırılmış eğitim ile genel bilgiye sahip olacak ve web sitenizi kolayca yönetebileceksiniz. IWS Küçükçekmece web tasarım ekibi olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız. Bizi tercih etmeniz sizi bir adım öne çıkaracaktır.