Turkey

Kartal WebTasarım

Merak ettiğiniz soruları sizler için cevapladık.

Kartal Web Tasarım

IWS Kartal web tasarım olarak sizlere kaliteli, özgün, günümüz teknolojilerine ve standartlarına uygun web tasarım hizmetlerimiz ile kapılarımızı açıyoruz.

Kartal’da bulunan ofisimizde yıllardır hizmet veriyor ve her gün tecrübelerimizi, bilgi birikimlerimizi tazeliyor ve geliştiriyoruz. Sunduğumuz tasarım çözümleri, kurumsal çözümler, web çözümleri ve danışmanlık hizmetlerimiz ile internet ortamında en etkili şekilde sizi, firmanızı ifade ediyoruz. Eğer bir girişiminiz, projeniz ya da firmanız varsa ve ticaretinizi internet ortamına taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alanında uzman ekibimiz sayesinde sizin, firmanızın web sitesini kaliteli, donanımlı bir şekilde tasarlıyoruz ve sektörünüze uygun çalışmalar yaparak piyasaya, pazara hazır bir hale getiriyoruz.

Bir web sitesi firmanızı, ürünlerinizi müşterilerinize sergileyebileceğiniz bir tezgâh ya da vitrin olduğundan dolayı web sitenize özen göstermeli ve iyi bir şekilde yönetmelisiniz. Bu konuda teknik ekibimiz endişenizi giderecektir. Size özel hızlandırılmış eğitim ile web sitenizi rahatlıkla yönetebilecek, üstesinden gelebileceksiniz.

Web tasarım konusunda uzman ekibimiz ile sunduğumuz hizmetleri belirli iş süreçlerini esas alarak gerçekleştiriyoruz. Bu süreçler planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçleridir.

Planlama aşamasında firmanız, ürünleriniz hakkında araştırmalar yapılır ve buna ek olarak rakip firmalar ve web siteleri de göz önünde bulundurulur. Sizleri rakiplerinizden farklı gösterecek, daha öne çıkarabilecek tasarımlar planlanır.

Planlanan proje tasarım aşamasında tasarlanır. Ek olarak web tasarım ile grafik tasarım arasında fark vardır. Bu fark web tasarımın programlama dili ile yani yazılımsal olarak yapılmasıdır. Grafik tasarım ise tamamen görsel araçlar ile yapılır. Web yazılımlarında kaliteli kodlama yapmak web sitenizin güvenliği ve sağlığı için oldukça önemlidir. Bazı prensipler çerçevesinde özgün yazılımlar ile web tasarımınızı gerçekleştiriyoruz ve gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Web sitenizi tasarladıktan sonra bazı optimizasyon ayarlamaları yapılmalıdır. Bu optimizasyon ayarları SEO açısından ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz için büyük bir önem kazanıyor. SEO, arama motoru optimizasyonu web sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda olması için önemli bir çalışmadır. Google’da sıralamanız yükseldikçe potansiyel müşterilerinizde de artış yaşanması oldukça mümkündür.

Optimize edilen web siteniz IWS test ekibimiz tarafından bazı testlere tabi tutulur. Bu testlerde yapılan optimizasyon ayarları, yazılım kodlamaları detaylı şekilde incelenir. Görsel olarak eksiklikler, hatalar varsa onarılır. Test aşamasında akla gelen ve web sitesi için faydalı düşünülen eklemeler de yapılabilir ve böylelikle test aşaması tamamlanır.

Test aşaması tamamlandıktan sonra web siteniz yayınlanmaya hazır bir hale gelecektir. Web siteniz yayınlandığında bahsedilen eğitimimiz ile web sitenizin yönetim panelinden içeriklerinizi yönetebileceksiniz.

Kartal web tasarım IWS olarak kalite standartlarına uygun web tasarımlarımızı sizlere her zaman gururla sunuyoruz.

Unutmayın web siteniz müşterileriniz için bir tezgâh ya da vitrin görevi gördüğü için her zaman önem vermelisiniz. Bizler bu önem konusunda sizleri daha çok bilinçlendirmeye gayret gösteriyoruz ve web siteniz yayına alındıktan sonra da desteğimizi kesmiyoruz.

Başarı yolunda atacağınız ilk adım bizi tercih etmek olacaktır. Kartal web tasarım IWS ekibi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Genel Sorular

Tasarım ve kodlama hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal, bireysel web tasarım ve e-ticaret sistemleri sağlamaktayız.

Php alt yapısını kullansakta zamandan ve ücretten tasarruf için genel olarak WordPress, woocommerce ve opencart altyapısını tercih etmekteyiz.

Hosting, sunucu, ssl, mail server ihtiyaçlarınız çözüm ortağımız olan Repuc.com sağlamaktadır.

Malesef şuan için özel yazılımdan ziyade hazır sistemlere yazılım geliştirmesi yapıyoruz.

Diğer Sorular

Ödeme ve Mali konular hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Evet Fiyatlarımız KDV Dahildir. Şirketimiz E-fatura mükellefidir.

Tüm işlemlerimizde sözleşmeli olarak çalışıyoruz.

Nakit, Havale ve Kredi Kartına 9 Taksit imkanı sağlamaktayız.

Hizmet Detayları

Hizmetlerimizin hazırlanacak yazılım türüne göre detayları aşağıdaki gibidir.

Hizmet
Kurumsal
E-ticaret
Blog
Özel Tasarım
Web Yazılım
Logo Tasarım
Hosting
1 Yıl
1 Yıl
1 Yıl
Domain
1 Yıl
1 Yıl
1 Yıl
Sayfa içi Seo
Google Analytics
Google Search Console
Google Benim İşletmem
Yandex Metrica
Ürün Girişi
Hizmet Girişi