Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Kağıthane Web Tasarım

Kâğıthane Web Tasarım

IWS ekibi olarak Kâğıthane web tasarım firmaları arasında yer alıyor ve iddialı tasarımlarımız ile kendimizi öne çıkarıyoruz.

Web tasarım, uzman ekibimiz tarafından internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği tarzda, uygun şekilde bir programlama dili ile web sitesi oluşturmasıdır.

Kurumlar ya da şahıslar için bir web sitesi bilgilendirme platformu olarak da adlandırılabilir. Kaliteli bir web tasarım ile şahıs sitesi baz alındığında bir blog sitesi oluşturulabilir. Bir blog sitesi aracılığıyla kişinin paylaştığı yazılardan, içeriklerden, görsellerden az çok bir analiz yapabilir ve kişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kişisel bir ticari amaçla blog sitesi olması da oldukça mümkün. Kendi ürünlerinizi tanıtıp, pazarlayabilirsiniz.

Kurumsal firmalar söz konusu olduğunda ise bir web sitesi olmazsa olmazdır. Kurumsal firmalar ile iş yapmayı düşünen bireyler genellikle ilk olarak web sitelerini ziyaret ederler. Web sitede firma hakkında kesinlikle bilgiler bulunmalıdır çünkü üründen önce müşteriler firma hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Ardından ürünleri inceleyip, araştırıp sonra karar verirler. Tüm bu durumlardan dolayı web sitenizin içeriklerini, tanıtımlarını kaliteli ve özgün bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz. Arama motorlarında web sitenizin yer alması için kesinlikle özgün olmalıdır. Aksi durumda kopyala yapıştır herhangi bir içerik tespit edilirse zaten web siteniz sıralamada iyi yerlerde olmayacaktır.

Web sitenizin iyi sıralarda olması için de SEO adı verilen arama motoru optimizasyonları yapılır. Bahsettiğimiz özgünlük gibi birkaç kritere daha sahip olan arama motorları web sitenizi kriterlere uygun hale getirdikten sonra görüntülemeye başlayacaktır. Bu optimizasyon çalışmaları kesinlikle özenle yapılmalı ve hatta uzmanına danışılmalıdır. Web sitemiz iws.com.tr aracılığıyla SEO danışmanlığı hizmetimizi de talep edebilir ve mükemmel tasarımınıza ek olarak Google’da üst sıralarda yer almanızı sağlayacak danışmanlık hizmetimizle ticaret ağınızı genişletebilirsiniz.

Web tasarımlarımızı yaparken benimsediğimiz bazı iş süreçlerimiz vardır. Bu süreçler planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçleridir. Sizlere süreçlerimiz hakkında kısaca bilgi verelim.

Planlama sürecinde bize danıştığınız girişiminiz, firmanız ya da şahsınıza yönelik bir web tasarımı için gerekli araştırmalar yaparak tasarım planları oluşturulur. Planlama konusunda nitelik tespiti oldukça önemlidir. Web sitesinin kullanım amacı, hedef kitle, site içinde gerçekleşecek olan işlemlere göre planlama yapılır ve tasarım aşamasına geçilir.

Tasarım aşamasında ise planlanmış proje tasarlanmaya başlanır. Web tasarımlarımızda SEO uyumuna ve kullanıcı dostu olmasına oldukça özen gösteriyoruz. Tasarım esnasında eğer planlar net ise kaliteyi direkt yakalamak kolay olacaktır fakat soru işaretleri olması durumunda kaliteyi yakalamak zaman alabilmektedir. Bizler aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sunacağımız port folyomuz ile size özel olan web sitenizi kusursuz hale getirebileceğiz.

Tasarlanan proje daha sonra optimizasyon sürecine girecektir. Bahsedilen SEO çalışmaları bu süreçte uygulanacaktır. SEO’ya ek olarak görsel içerik boyutlandırmaları ayarlanır ve kaliteyi kaybetmeden depolama alanından tasarruf sağlanır. Web sitenizin hızlı olması için gerekli her işlem uygulanır ve böylelikle web siteniz optimize edilmiş olur.

Optimize edilmiş web siteniz bazı testlere tabi tutulur. Test aşamasında yapılan optimizasyonlar kontrol edilir, fonksiyonel her alan incelenir ve varsa hatalar onarılır.

Test aşamasını başarıyla geçen web tasarımlar yayınlanmaya hazır olacaktır.

Web siteniz yayınlandıktan sonra bazı süreçlerde desteğe ihtiyacınız olacaktır ve bu konuda sizlere gerekli desteği ve hatta web sitenizi kendiniz kolayca yönetebilmeniz için teknik ekibimiz tarafından hızlandırılmış eğitim verilir.

Kağıthane web tasarım IWS ekibi olarak sizlere hizmet, destek vermeye hazırız. Bizi tercih etmeniz oldukça doğru bir adım olacaktır.