Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım

IWS ekibi olarak Kadıköy web tasarım firmaları arasında kendimizi ön plana çıkarıyoruz. Bir web tasarım sizi ya da firmanızı sanal ortamda en iyi ifade eden araçtır. Web tasarım ile grafik tasarım birbirinden farklı şeylerdir. Grafik tasarımda direkt görsel çalışmalar yapılır fakat web tasarımda ise tasarımlar yazılım ile yapılır. Web yazılım adı altında ifade edilebilir. Web sitelerine günümüzde sanal ortamların gittikçe büyümesiyle, gelişmesiyle talep artmaktadır. Bu talepler doğrultusunda uzman ekiplerimiz ile kaliteli, kusursuz çalışmalar yaparak sizleri memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Tasarımlarımızı SEO dostu, w3c kalite standartlarına uygun, responsive yani her tarayıcıya, cihaza uygun, hızlı ve kullanıcı dostu olarak tasarlıyoruz. Responsive olan bir web sitesi her mobil cihazda aynı ve kaliteli bir şekilde görüntülenir. Buna ek olarak kullanıcı dostu yani kullanışlı, anlaşılır bir web tasarım ile kullanıcılarınızı, potansiyel müşterilerinizi etkileyebiliyor ve sitenizde daha çok zaman geçirmelerini sağlayabiliyoruz. Kalite standartlarımızı korumak adına izlediğimiz iş süreçlerimiz bulunmaktadır. Bu iş süreçleri planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçleridir.

Planlama: Planlama aşamasında bizden talep edilen tasarlanılacak olan web sitenizin planlamaları yapılır. Gerekli nitelikler belirlenir. Rakip firmalar araştırılır ve örnekler sergilenerek eşsiz, kusursuz bir tasarım için uygun planlamalar yapılır.

Tasarım: Planlanan tasarımınız yapılmaya başlanır. Net bir plan yapıldığı sürece web sitenizi tasarlamak oldukça keyifli ve başarılı olacaktır. Böylelikle web sitenizden kendiniz dahi etkileneceksiniz.

Optimizasyon: Bu süreçte web siteniz arama motorlarına ve tüm cihazlara uyumlu hale getirilir. Bir web sitesinin her cihaza uyumlu hale getirilmesi Google gibi tarayıcılar tarafından da önemlidir. Tarayıcılarda web sitenizin üst sıralarda olması için belirlenen bazı kriterler vardır ve bu durum da kriterlerden biridir. Bu kritere ek olarak web sitenizin hızı da oldukça önemlidir. Yavaş olan bir web sitesi kullanıcılar için hoş karşılanmayacaktır. Bu sebeple hız çok önemli bir etkendir.

Test: Optimize edilen web siteniz IWS test ekibimiz tarafından bazı testlere tabi tutulur. Bu test sürecinde bahsedilen optimizasyon ayarları kontrol edilir. Tespit edilen hatalar giderilir ve hata olmasa bile daha sonradan web siteniz için iyi olacağı düşünülen eklemeler yapılabilir. Test aşaması tamamlandıktan sonra web siteniz yayına alınmaya hazırdır.

Yayına Alma: Yayına alma sürecinde ise artık web siteniz, ürünleriniz, firmanız kapılarını dünyaya açmış olacaktır. Böylelikle müşteri kitlenize sanal ortamdan da kolayca hitap edebilecek, alışveriş gerçekleştirebileceksiniz.

Tahmin edeceğiniz gibi yeni aktif olan bir web sitesini insanların kısa sürede keşfetmesi mümkün olmayacaktır bu sebeple gerekli reklamları yapmalısınız. Bu konuda sosyal medya reklam hizmetimizden de faydalanabilir ve kısa vadede ticaret ağınızı genişletebilirsiniz. Tam anlamıyla ticarete başlamadan ürünlerinizi, içeriklerinizi titizlikle, özgün bir biçimde web sitenize eklemeniz sonraki ticari adımlarınız için daha iyi olacaktır. Kadıköy web tasarım firmalarından IWS ekibi olarak sizlere kusursuz sunduğumuz hizmetlere ek olarak desteklerimizi de sunuyoruz. Sadece web sitenizi oluşturup size bırakmıyoruz. Gereken yerde sonuna kadar desteklerimizi vermeye hazırız. Teknik ekiplerimizin web sitenizin yönetimi hakkında vereceği kısa eğitimler ile de web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz başarı yolunda atacağınız ilk adım olacağından emin olabilirsiniz.