Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Güngören Web Tasarım

Güngören Web Tasarım

İstanbul Güngören’de hizmet veren Güngören web tasarım IWS firması olarak sizlere kaliteli web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Uzun süredir sektörde yer alarak kazandığımız bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ile sizlerin, firmanızın web sitesini, sanal yüzünü oluşturabilir ve e-ticaret yolundaki adımlarınızda yoldaşınız olabiliriz. Firmamızın kuruluşundan bu yana sunduğumuz her hizmette müşteri memnuniyetini esas alıyoruz ve desteğimizi hiçbir zaman kesmiyoruz. Alanlarında uzman ekibimiz ile kusursuz, kaliteli ve özgün bir şekilde web sitenizi tasarlıyoruz. Sitenizin içeriği, sektörü fark etmeksizin tek yapmanız gereken ofisimizi ziyaret edip bizlere danışmanız olacaktır. Bizlere danışıp hayallerinizi ifade etmeniz web sitenizi tasarlamamız konusunda bize oldukça yardımcı olacaktır.

Tasarladığımız web sitelerini oldukça profesyonel ve standartlara uyumlu bir şekilde tasarlıyoruz, SEO uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Görsellik olarak ise zevklerinize önem vermemize ek olarak rakip firmaların analizlerini de yapıyoruz ve sizin zevklerinizle de eşsiz görseller, tasarımlar elde edebiliyoruz.

Bizi tercih etmenizle responsive tasarımlarımızın keyfine varabileceksiniz. Responsive tasarımlar web sitenizin mobil cihazlara uyumlu olmasına denir. Her cihazda uygun bir görünüm sağlar ve arama motorları tarafından da responsive bir tasarım iyi bir şekilde ifade edilir.

Ek olarak hızlı bir web site hizmetiyle müşterilerinizi de oldukça tatmin edeceksiniz. Bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiğinde hızlı bir şekilde sayfalarda gezinebilir ve hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirse o site başarılı bir site olmuştur. Bilgi sahibi olmalarından bahsedildiğinde de web sitenizde firma hakkındaki tanıtım yazıları, ürün detayları oldukça net ve detaylı verilmesi gerekir. Kullanıcılar istedikleri bilgilere ulaşabilmelidir. Özensiz tanıtımlar kullanıcıları uzak tutacaktır fakat detaylı tanıtımlar söz konusu olduğunda da kendileri sizlerle detaylı iletişime geçmek isteyeceklerdir. İletişim konusunda da kurumsal mail hizmetlerimiz ile daha resmi, ciddi, profesyonel bir şekilde müşterileriniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimizde tüm bu başarıları sergileyebilmemiz için planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma iş süreçlerimiz bulunmaktadır. Bizler belirtilen iş süreçlerini özenli bir şekilde uygulayarak projenizi canlandırıyor ve kapılarınızı dünyaya açıyoruz.

Planlama aşamasında bize aktarmış olduğunuz projeniz ve hayalleriniz doğrultusunda size özel web tasarım çalışmaları için planlamalar yapılır ve tasarım sürecine geçilir.

Tasarım sürecinde ise bahsetmiş olduğumuz niteliklerde responsive, SEO dostu ve hızlı tasarımlar ile web sitenizi tasarlıyoruz. Tasarlanan web siteniz tekrardan optimizasyon sürecinde inceleniyor. Web tasarım grafik tasarımdan farklı olarak yazılım ile tasarlandığı için yazılım da web sitenizin hızını etkileyebilmektedir. Dolayısıyla yalın bir yazılım ile tasarlamaya da oldukça önem veriyoruz. Yapılan optimizasyonlardan sonra web siteniz bazı testler aracılığıyla incelenir ve kalite kontrol yapılır.

Kalite kontrol yapılırken tespit edilen hatalar olursa eğer onarılır ve bunlara ek olarak gerekiyorsa bazı geliştirmeler yapılır. Test aşaması tamamlandıktan sonra ise web siteniz yayına hazırdır.

Yayına alınan web sitenizi yönetmek artık sizin elinizde. Teknik ekibimiz tarafından verilecek olan kısa bir eğitim ile web sitenizi kolayca yönetebilir, ürünlerinizi ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz. Unutmayın ki web sitenizi detaylı bir şekilde ve gereksiz bilgilere yer vermeden doldurmalısınız. İçerikleriniz tamamen özgün ve kaliteli olmalıdır. Bu nitelikler başta Google olmak üzere normal kullanıcılar için en önemli niteliklerdir. Daha fazla bilgi sahibi olmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Güngören web tasarım IWS web tasarım ekibi olarak sizlere hizmet vermekten, yardımcı olmaktan gurur duyarız.