Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Gaziosmanpaşa Web Tasarım

Gaziosmanpaşa Web Tasarım

Gaziosmanpaşa web tasarım firmalarından IWS ekibi olarak web çözümleri, kurumsal çözümler, tasarım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Eğer bir web siteniz varsa fakat pasif bir haldeyse, ziyaretçileriniz yoksa bu konularda da devreye giriyoruz. Devreye girilen ilk aşamalarda web siteniz incelemeye alınıyor. İnceleme esnasında içerik kaliteniz, web sitenizin hızı, ürünleriniz kontrol edilir ve eksiklikler bir rapor halinde sunulur. Çözümleme için planlamalar yapılır ve web siteniz baştan sona yapılandırılır. Yapılandırıldıktan sonra ziyaretçilerinize sunulmaya hazır bir hal alacaktır. Bu aşamadan sonra kendiniz de tanıtımlarınızı yapabilir ve ek olarak sunduğumuz sosyal medya reklam hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Yayınlayacağımız kaliteli reklam içerikleriyle web sitenize talep artışı gözlenebilecek ve ticaret ağınızı genişletebileceksiniz. Ek olarak web sitenizin Google gibi arama motorlarında ilk sayfada, üst sıralarda görüntülenmesini elbette isteyeceksinizdir. Bunun için SEO adı verilen arama motoru optimizasyon çalışmaları yapılır. Arama motorlarının web sitenizi görüntüleyebilmesi için bazı standartları vardır. Web siteniz ve içerikleriniz belirtilen standartlara uygun hazırlanması gerekir. Ek olarak yapılacak olan çalışmalar bir seferlik değil, sürekli yapılması gereken çalışmalardır. Bu sebeple web siteniz baştan aşağıya incelenerek her gerekli nitelik yerine getirilir. Bundan sonraki süreçlerde ise her yeni ürün ekledikçe gerekli standartlar göz önünde bulundurularak ekleme yapılmalıdır ve web sitenizi güncel tutmanız gereklidir.

Var olan web sitenizi yapılandırma süreci oldukça zor bir iştir. Eğer web siteniz yoksa ve ticaret planlarınız, fikirleriniz varsa Gaziosmanpaşa web tasarım IWS ofisimizi ziyaret ederek bizimle paylaşabilirsiniz. Fikirlerinize yönelik size özel web tasarım hizmetimiz ile dünya ticaretine kapılarınızı aralayabilirsiniz. Web tasarım hizmetimizi sağlarken benimsediğimiz bazı iş süreçlerimiz vardır. Bu süreçler planlama, tasarım, optimizasyon, test ve canlıya taşıma süreçleridir.

Planlama sürecinde adından da anlaşıldığı gibi web sitenizde yapacağınız iş üzerinden araştırmalar yaparak web tasarımınızın planlamaları yapılır. İlave olarak rakip firmaların web siteleri incelenerek farklılık adına eşsiz bir web tasarım planı yapılır. Planlanmış olan projeniz tasarlanmaya başlanır.

Projeniz tasarlanırken kullanıcı dostu bir tasarım olmasına özen gösterilir. Bir tasarım anlaşılır, çekici ve kullanışlı ise ve buna ek olarak kullanıcıların kolayca istediğine ulaşabilmesi sağlanıyorsa bu tasarım kullanıcı dostudur. Tahmin edeceğiniz gibi bir kullanıcı web sitenizi keşfedemez, çözümleyemez, anlayamazsa sıkılacaktır ve web sitenizden çıkacaktır. Dolayısıyla bunun aksine çalışmalar yaparak kullanıcıların web sitenizde daha çok zaman geçirmesini sağlıyoruz.

Tasarlanan web sitesinin optimizasyon ayarlamaları yapılır. Bahsettiğimiz SEO’ya ek olarak hızlandırma işlemleri yapılır. Web sitenizin hızlı olması da kullanıcı dostu olmasına katkıda bulunacaktır.

Optimizasyon ayarlarından sonra ise her web sitesi, web tasarım bazı testlere tabi tutulur. Bu testler web sitesinin baştan aşağı incelenmesini sağlar. Varsa hatalar onarılır, eklemeler ya da çıkarmalar yapılır. En uygun hale getirilir.

Test aşamasından sonra ise web siteniz yayınlanmaya hazır bir hale gelecektir. Yayınlanan web sitenizin hızla reaksiyon göstermesini isterseniz eğer belirttiğimiz sosyal medya reklam hizmetimiz ile gelişiminize katkıda bulunabiliriz. Gaziosmanpaşa web tasarım IWS olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizleri tercih etmeniz atmış olduğunuz en doğru adım olacaktır.