Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Fatih Web Tasarım

Fatih Web Tasarım

Fatih web tasarım firmalarından IWS ekibi olarak iws.com.tr web sitemizden sizlere sunduğumuz çeşitli hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Web çözümleri, tasarım çözümleri, kurumsal çözümler ve danışmanlık hizmetlerimiz ile şirketinizi, web sitenizi oldukça kaliteli bir hale getiriyor ve ticaret ağınızı genişletiyoruz. Günümüzde bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle internet hızları da oldukça artış gösteriyor ve bununla beraber artık her bireyin internete erişmesi de daha kolay olduğu için internet ortamında ticari gelişmeler de söz konusu oluyor. Gelişen teknolojiye ek olarak pandemi süreci de internet yoğunluğunu arttırmaktadır. Bu süreçte internet daha çok kullanıldığı için insanlar her işini internet üzerinden yapabileceklerinin farkına vardılar. Böylelikle ticari olarak adım atmak isteyen bireyler de web tasarımlara ihtiyaç duymaya başladı. Bir web sitesi ile kendinizi, ürünlerinizi detaylı, kaliteli bir şekilde tanıtabilir, ifade edebilirsiniz. Böylelikle sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ya da potansiyel müşteriler ürünlerinizi detaylı inceleyerek, firmanız hakkında bilgi sahibi olarak sitenizden alışveriş yapabilir ve böylelikle internetten, online olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ticari fikirlerinizi bize aktardığınız andan itibaren alanında uzman ekibimiz projeniz için çalışmalara başlayacaktır.

Genellikle yeni bir proje düşünen bireylerin aklında çok fazla soru işaretleri olur. Bu soru işaretlerini bize danışarak giderebilirsiniz. Yılların tecrübesine dayanarak sizlere birçok alanda destek verebilir ve hayallerinize giden yolda size eşlik edebiliriz.

Fatih web tasarım IWS ekibi olarak benimsediğimiz iş süreçlerimiz ile sizlere her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz. İş süreçlerimizde sunmuş olduğunuz projeniz en ince ayrıntısına kadar hesap ediliyor ve planlanıyor. Projenizde ticaretini yapacağınız ürünlerin sektörel araştırması yapılarak rakip firmalar da inceleniyor ve rakip firma nitelikleri belirleniyor. Rakiplerinizin nitelikleri de göz önünde bulundurularak sizi farklı kılmak adına gerekli planlamaları yapıyoruz. Yaptığımız planlar ile web tasarımlarınızı size özel, eşsiz bir şekilde tasarlıyoruz. Tasarımdan sonra elbette ki süreçlerimiz devam ediyor çünkü tamamen özgün ve sorunsuz olması için bazı optimizasyon ayarları yapıyoruz. Bu ayarlar web sitenizin hızlandırılması, arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi için gerekli olan ayarlamalardır. Web sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda olması tahmin edersiniz ki potansiyel müşterilerinizi arttıracaktır. Bu konuda verdiğimiz SEO hizmetimiz ile web sitenizi üst sıralara taşıyabiliyoruz. Ardından yapılan işlemler gerek yazılımsal gerek görsel her alandan bazı testlere tabi tutulur ve tespit edilen hatalar onarılır. Test aşamasında bazı eklemelerin daha iyi olacağı düşünülürse eğer eklemeler de yapılır. Ardından web siteniz yayına alınır ve ticaret kapılarınız dünyaya açılır.

Tahmin edeceğiniz üzere ilk zamanlarda müşteri bulmak, satış yapmak oldukça zor olabilir çünkü henüz web siteniz bilinmeyecek, insanlar ulaşamayacaktır. Bu ilk zamanlarda da siz web sitenizi, ürünlerinizi detaylı bir şekilde açıklayarak, kaliteli içerikler üreterek donatabilirsiniz. Ne kadar donatılmış bir site olursa ziyaretçilerinizin aradıklarını bulma oranı o kadar yüksek olacaktır. IWS Fatih web tasarım olarak sizlere sunacağımız pazarlama ve sosyal medya reklam hizmetlerimizle de müşteri kitlenizi arttırabilir, ticaret ağınızı genişletebiliriz. Bizi tercih etmeniz kesintisiz desteklerimizden dolayı sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Fatih web tasarım her zaman sizlere hizmet vermeye hazırdır.