Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Esenler Web Tasarım

Esenler Web Tasarım

IWS ekibi olarak Esenler web tasarım firmaları arasında kendimizi her zaman ön plana çıkartmayı başarıyoruz. 7/24 destek sağlayarak ve sürekli müşterilerimiz ile iletişim halinde kalarak projelerinizi şekillendirmenize yardımcı oluyor ve atacağınız adımlarda size el uzatıyoruz. Web sitenizin özgün ve farklılık içermesi her zaman ilgi çekici bir nitelik olmuştur. Farklı tasarımlar ve farklı yerleşimler ile ziyaretçilerinizi etkilemek oldukça mümkün olacaktır. Bilindiği üzere bir web sitesi çekici olduğu kadar anlaşılır da olmalıdır. Sizlere sunduğumuz profesyonel web tasarım yazılımlarımız ile bahsettiğimiz hususlarda sizlere garanti veriyoruz.

Şirketinizi ya da girişimlerinizi bize bahsettiğiniz andan itibaren araştırmalara başlıyoruz. Rakip firmaları da göz önünde bulundurarak size özel olan web site tasarımında farklılıklar oluşturmaya dikkat ediyor ve daha özen gösteriyoruz. Elbette bir diğer önemli husus ise ürünlerinizi detaylı, net bir şekilde tanıtmak olacaktır. Günümüzde internet ortamında alışveriş gittikçe artış gösterdiği için ziyaretçiler sitelerde bulunan içeriklere oldukça önem vermektedirler. Bir ziyaretçi aradığı ürün hakkında net bir bilgi sahibi olmak ister ama eğer kafasında bir soru işareti oluşursa daha çok üstüne düşünmeyecek ve web sitenizden çıkış yapacaktır. Eğer ki oldukça donanımlı bilgiler aktarırsanız da daha fazlası için sizlerle iletişime geçmeleri oldukça mümkün olacaktır. İletişim konusunda ise vermiş olduğumuz bir diğer hizmetimiz ise kurumsal mail adresi hizmetidir. Örneğin sizlerle iletişime geçerken info@iws.com.tr şeklinde bir mail hesabı sizi daha profesyonel gösterecektir. Kurumsal mail adresiniz ile görüşmelerinizi daha resmi, ciddi bir şekilde yapabileceksiniz.

Esenler web tasarım firmalarından IWS sizlere sunacağımız web tasarım hizmetimizde esas aldığımız planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma iş süreçlerimiz ile sizlere şüphesiz kaliteli hizmet sunuyoruz.

Planlama aşamasında bahsedildiği üzere firmanız, girişiminiz baz alınarak araştırmalar, tasarım planlamaları yapılır. Web sitenizde ihtiyaç duyulacak fonksiyonel işlemler belirlenir. Belirlenen işlemlere göre en uygun tasarım planları yapılır ve kullanıcı kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarım aşamasına geçilir.

Tasarım aşamasında ise planlanan proje üzerinden tasarımlar yapılır. Eğer bir proje detaylı ve net bir şekilde planlanmış ise tasarım yazılımları da oldukça iyi ve kaliteli olacaktır. Kodlamada gereksiz, fazladan ifadelere yer verilmesi web sitenizin hızını etkileyebileceğinden yalınlık da oldukça önemlidir. Tasarlanan proje optimizasyon sürecine girer.

Optimizasyon aşamasında ise bahsettiğimiz gibi web sitenizin hızlandırılması için bazı işlemler yapılır. Kullanılmayan kod parçaları temizlenir. Fonksiyonel olmayan, kullanışlı olmayan yerler onarılır ve en uygun hale getirilir. Web siteniz arama motorlarına uygun bir hale getirilerek Google gibi arama motorlarında yerini alabilecektir. Optimize edilen web siteler bazı testlere tabi tutulur.

Test aşamasına geçen projeler her ince detaya kadar IWS test ekibimiz tarafından incelenir ve özenle düzeltmeler yapılır. Eksiklikler, hatalar varsa onarılır ya da sonradan daha iyi olabileceği düşünülen bazı eklemeler yapılabilir. Test aşaması tamamlandıktan sonra ise web siteniz yayınlanmaya hazırdır.

Yayına alınan web siteniz ile şimdi ilgilenme zamanı. Sizler için asıl iş yükü web siteniz yayınlandığında başlayacaktır. Ürünlerinizi detaylı bir şekilde web sitenizde tanıtıp, firmanızın bilgilerini, tanıtım yazılarını da eklemelisiniz. Bir müşterinin aklında oluşabilecek her türlü soruya web siteniz içinde cevap verebilmelisiniz. Bu konularda yönetim ve pazarlama için de vereceğimiz hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Esenler web tasarım olarak sizlere hizmet vermekten zevk duyarız.