Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy web tasarım firmalarından olan IWS ekibi olarak sizlere farkına varacağınız mükemmel tasarımlar ile web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Web tasarım hizmetlerine ek olarak kurumsal çözümler, web çözümleri ve danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Bilindiği üzere bir web sitesi tasarlandıktan ve yayına alındıktan sonra asıl işler başlayacaktır. Web sitenizde oluşacak olan hareketlilik ya da hiç oluşmayan bir hareketlilik söz konusu olduğunda illaki desteğe ihtiyaç duyacaksınız. İlk olarak teknik ekibimiz yayınlanma sürecinde size verecekleri kısa eğitimler ile web sitenizi kolayca yönetebilecek ve gereken alanlara müdahale edebileceksiniz. Bunlara ek olarak ilk bir süre size zor gelmesi mümkün olabilir fakat zamanla pratiklik kazanıp firmanızı, ürünlerinizi daha etkili tanıtıp, pazarlayabileceksiniz. Bilindiği üzere günümüzde her firma bir web sitesi kullanıyor ve ürünlerini web sitelerinde de detaylı şekilde tanıtıyorlar. Kullanıcılar için bir ürünün detay kısmı ne kadar özenli hazırlanmışsa o kadar değerli olacaktır. Dolayısıyla web sitenizin tasarımı ve teknik detaylarda sizlere garanti veriyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece ürünlerinizi tanıtmak, müşterilerinizle ilgilenmek olacaktır. Çekmeköy web tasarım hizmetlerimize ek olarak danışmanlık hizmetimizle de gerek pazarlama gerek sosyal medya konularında da sizlere destek sağlayabiliyoruz.

Benimsemiş olduğumuz iş süreçlerimizle size özel web tasarımlarımızı en kaliteli hale getirebiliyoruz. Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimiz bizler için başarı yolunda atılması gereken en temel adımlardır.

Planlama aşamasında bize bahsetmiş olduğunuz girişiminiz ya da şirketiniz hakkında geniş çaplı araştırmalar yapılır. Sektörel çalışmalar ile rakip firma analizleri ve web siteleri test edilir. Sektörünüz hakkında bilgi sahibi olunur ve donanımlı bir hale gelinerek sizin web sitenizin planlanması yapılır. Kusursuz planlama sizi daha rahat bir şekilde başarıya ulaştıracaktır.

Tasarım evresinde kullanıcı dostu olarak adlandırdığımız tasarımlar yapıyoruz. Kullanıcı dostu, kullanıcıların web sitenizde rahatlıkla gezmelerini, site içinde aradıklarını kolayca bulmalarını sağlar. Bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiği anda incelemeye başlar dolayısıyla sitenizin şık, kolay ve anlaşılır olması çok önemlidir. Aksi durumda kullanıcılar web sitenizi çözemezler, anlamlandıramazlar ise sıkılacaklardır ve belki de bir daha web sitenizi ziyaret etmeyeceklerdir. Çekmeköy web tasarım olarak bizler de bu konuda son derece titiz ve özenli çalışarak web sitenizi tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Optimizasyon evresine geçildiğinde de web siteniz tüm cihazlara ve Google gibi arama motorlarına uyumlu hale getirilir. Arama motorlarının sitesini görüntülemesi için bazı kuralları bulunmaktadır ve bizler bu kuralları temel seviyede uygun hale getiriyoruz. Ek olarak site hızı oldukça önemli olduğu için görsel kalitesini bozmadan depolama alanında kapladıkları alanı azaltarak sitenizin hızlı olmasını sağlıyoruz. Optimizasyondan sonra ise web siteniz bazı testlere tabi tutulur.

IWS test ekipleri tarafından testlere tabi tutulan web sitenize son rötuşlar atılıyor denilse yeridir. Web sitenizde bulunan her alan, her fonksiyonel işlemler test edilir ve varsa hatalar onarılır, web siteniz kusursuz bir hale getirilir ve yayına alma sürecine geçilir.

Yayına alma sürecinde ise bahsedildiği üzere teknik ekibimiz sizlere ufak bir eğitim ile web sitenizi nasıl yöneteceğiniz hakkında eğitimler verecektir ve bu sayede web sitenizi rahatlıkla yönetebileceksiniz. Çekmeköy web tasarım firmalarından olan IWS ekibi olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veriyoruz ve her hizmetimize de garanti veriyoruz. Bizleri tercih etmeniz sizi bir adım öne çıkaracaktır.