Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Esenyurt Web Tasarım

Esenyurt Web Tasarım

Esenyurt web tasarım hizmetleri veren IWS firmamız ile ticaret kapılarınızı dünyaya açıyoruz. Mevcut korona virüs sürecinde daha çok evde ve sanal ortamda zaman geçirildiğinden dolayı insanlar özellikle şu zamanda internet üzerinden daha çok ticaret yapmaya başladı. Dolayısıyla web sitelerine, web tasarım hizmetlerine ihtiyacın artmasıyla da devreye biz giriyoruz. Esenyurt web tasarım uzman ekimiz sizlere özel tasarımlar ile müşteri odaklı, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken ofisimizi ziyaret ederek fikirlerinizden bahsetmek olacaktır. Genellikle atılması en zor gelen adım ilk adım olduğundan dolayı bu konuda da sizlere yardımcı olmak adına bize iws.com.tr web sitemizdeki iletişim kısmından bir mesaj bırakmanız yeterlidir. Sizinle iletişime geçerek aklınızdaki sorulara cevap olacağız. Bizimle detaylı ve net bir şekilde düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşırsanız size özel oluşturulacak olan web siteniz de gayet kaliteli bir hal alacaktır. Uzman ekibimiz sizden alınan bilgilerle araştırmalar yaparak belirli bir planlamayla tasarıma başlayacaklardır. Yapılacak olan araştırmaların önemli kısmı rakip firma analizi yapmaktır. Bu konuda sizler de bize destek olabilirsiniz. Ticaret yapacağınız sektör ile daha yakından ilgili olabileceğinizden kaynaklı rakip firmalar hakkında da bilgi sahibi olduğunuz ön görülür. Bu sebeple bahsedeceğiniz rakip firmalar ile bizler de analizlerimizi daha kaliteli yapabiliriz. Yapılan analizler ile web tasarım iş süreçleri aktif olarak devreye girecektir.

Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerinden oluşan web tasarım hizmetimizi kesinlikle iddialı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Bahsedildiği üzere planlama aşamasında projeniz ile ilgili araştırmalara ek olarak rakip firma analizleri yapılarak size özel web sitenizin planlaması yapılır. Planlamadan sonra ise tasarım süreci devreye girer.

Tasarım sürecinde ise en çok özen gösterilen konu kullanıcı dostu bir tasarım olmasıdır. Kullanıcı dostu, bir web sitede kullanıcıların kolayca hareket edebileceği, hızlı, kolay ulaşılabilir, anlaşılır olması anlamlarına gelmektedir. Bir kullanıcı web sitenize girdiğinde kolayca anlayamaz, aradığını bulamaz ise sitenizin kullanıcı dostu bir web sitesi olmadığını gösterecektir. Tasarım ekibimiz ise bu konuda çalışmalarını gün geçtikçe daha titiz olarak sergiliyor.

Tasarlanmış olan web sitenizin belirli optimizasyon ayarlarına ihtiyacı vardır. Google gibi arama motorlarının web sitenizi görüntüleyebilmesi için belirlediği bazı standartları bulunur. Web siteniz bu standartlara uygun hale getirilir. Ek olarak görsel olarak ağırlıklı bir web sitenin hızının yavaş olması söz konusu olabilir. Bu konuda da hızlandırma çalışmaları da yapılarak sitenize hız kazandırılır. Geç açılan, yavaş olan bir site ziyaretçiler için zulüm olacağını unutmayalım.

Test aşamasında ise optimizasyon ayarları kontrol edilir. Tasarımların her cihaza ve her tarayıcıya uygunluğu kontrol edilir. Ek olarak site üzerinde gerçekleşecek olan her türlü fonksiyonel işlemler test edilir ve varsa gerekli hata düzeltmeleri yapılır. Böylelikle kusursuz hale getirilir. Test aşamasından sonra ise web siteniz artık yayınlanabilir, canlıya taşınabilir.

Yayınlanan web siteniz ile artık dünyaya kapılarınızı aralamış olacaksınız. Web sitenize göstereceğiniz ilgi ile ticari işlem miktarınız da değişiklik gösterecektir. Teknik ekibimizin sizlere sunacağı kısa eğitimler ile bu soruların da çözümlerine kavuşabilecek ve web sitenizi yönetebileceksiniz. Esenyurt web tasarım IWS ekibi olarak sizlere hizmetlerimizin garantisini veriyoruz. Başarıya ulaşmak için atacağınız ilk adım bizleri, IWS’yi tercih etmek olacaktır.