Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Çatalca Web Tasarım

Çatalca Web Tasarım

Çatalca web tasarım ekibi IWS sizlere internet ortamında kalıcı bir ortam oluşturarak hedef kitlenizin istediği zaman sizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz. Şirketinizin varlığını devam ettirebilmeniz için kaliteli, yaratıcı planlamalar ile web tasarımınızı oluşturuyoruz ve yenilikçi olan ekibimiz ile sizlere büyüleyici tasarımlar sunuyoruz.

Size özel web tasarım yapıldıktan sonra desteklerimizi her zaman devam ettirerek sizin web sitenizi kaliteli bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Günümüz pandemi sürecinde de sanal ortamda çok fazla zaman geçirmekteyiz dolayısıyla şahıs, şirket fark etmeksizin insanlar işlerinin tümünü internet ortamında yapabiliyorlar. Biz de sizin şirketinizi, girişiminizi internet ortamına taşıyarak web sitenizin 7/24 açık olmasıyla siz uyurken dahi kazanç sağlamanıza imkân sunuyoruz. Bir web sitesi oluşturmak ile iş tamamen bitmiyor aslında. Web sitenizin iyi bir şekilde yönetilmesi ve gerekli çalışmalar yapılması gerekir. Örneğin herkes web sitesinin Google ya da diğer arama motorlarında üst sıralarda gözükmesini ister. Bunun için SEO adı verilen çalışmaların gerçekleştirilmesi gerekir. SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir yani web sitenizin tarayıcıların belirlediği bazı şartlara uyumlu olması sağlanır ve sürekli yapılması gereken bir çalışma olmasıyla beraber kısa süreli bir çalışmada da etkisini görmek zor olacaktır.

Bizler web tasarım hizmetlerimize ek olarak SEO danışmanlığı gibi bazı web hizmetleri de sunuyoruz.

Web tasarım hizmetimizde izlediğimiz iş süreçleri ile kaliteyi yakalamamız için oldukça önemli bir etken oluyor. Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimizden sizlere kısaca bahsedelim.

Planlama aşamalarında sizlerin bize sunmuş olduğunuz fikirleriniz ya da şirketiniz hakkında verdiğiniz bilgiler göz önünde bulundurularak web sitenizin planlaması yapılır. Bu konuda web sitenizde ne gibi işlemlerin yapılacağı, nasıl bir kitleye hitap edileceği, şirketinizin sektörü önemli etkenlerdir. Planlama yapılırken ek olarak sektörünüze göre rakip firmalar ve web siteleri de incelenir böylelikle size yönelik daha özel web sitesi tasarlamaya özen gösterilir.

Tasarım aşamasına geçildiğinde ise planlar doğrultusunda gerekli tasarımlar yapılır ve kullanışlı olmasına özen gösterilir. Bir web sitesinin kullanışlı olması “kullanıcı dostu” tabiriyle ifade edilir. Kullanıcı dostu olan bir sitede ziyaretçileriniz daha rahat site içinde hareket edebilecek firmanız, ürünleriniz hakkında daha kolay ve daha çok bilgi sahibi olabileceklerdir. Eğer bir kullanıcı web sitenizi anlamlandıramazsa bir daha kolay kolay sitenizi ziyaret etmeyeceğinden dolayı bizler tasarımlarımıza da oldukça önem veriyoruz.

Optimizasyon aşamasına geçildiğinde tasarlanan projenin bahsedilen SEO gibi optimizasyon ayarları yapılır. Arama motorlarının web sitenizi nasıl görüntülediği incelenir ve gerekli düzenlemeler, eklemeler, çıkarmalar yapılır. Ek olarak web sitenizde bulunan görsellerin boyutları düşürülür. Bu konudaki boyut görselin diskte kapladığı alandır, piksel olarak boyut düşürmek değildir. Kaliteyi kaybetmeden boyutu düşürerek web sitenizin daha hızlı olması amaçlanır ve bu sebeple gerekli optimizasyonlar yapılır.

Test aşamasında ise web siteniz Çatalca web tasarım firmalarından olan IWS’nin uzman test ekibi tarafından belirli testlere tabi tutulur. Bu test aşamasında site üzerinden gerçekleştirilecek her işlemin kontrolü sağlanır ve eksiklikler tamamlanır, hatalar onarılır. Ek olarak daha iyi olacağı düşünülen ek işlemler ile tasarım ekibimize geri bildirimler yapılarak tasarıma da eklemeler yapılabilir. Test aşamasını başarıyla geçen projeler artık yayına alınmaya hazırdır.

Yayına alınan web siteniz artık dünyaya kapılarını aralamıştır. Size özel yönetim paneli ile web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere bu konularda da gerekli kısa eğitimler vererek web sitenizi nasıl yöneteceğiniz konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. IWS ekibi olarak tüm hizmetlerimize garanti veriyoruz. Başarı yolunda atacağınız ilk doğru adım bizi tercih etmeniz olacaktır.