Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Büyükçekmece Web Tasarım

Büyükçekmece Web Tasarım

Büyükçekmece web tasarım firmalarından IWS olarak hizmet vermekteyiz. Günümüzde bilindiği üzere genç yaşlı fark etmeksizin artık herkesin internet ile bir bağlantısı bulunuyor. Herkesin internet ortamında aktif bir kullanıcı olmasından kaynaklı olarak aynı şekilde internet ortamında ticaretler de yapılıyor. Bu sebeple firmalar kurumsallığı bir adım daha ileriye taşımak için web tasarıma, web siteye ihtiyaç duyuyorlar. Sadece firma olarak da düşünmemek gerek, bireysel olarak da ticari web siteler artış gösteriyor.

Bir web sitesi ile daha etkili olabilirsiniz. Ürünlerinizi daha iyi sergileyerek, tanıtım yazılarınızda daha ikna edici olmanız ticaretinizi geliştirebilir. Ek olarak bir web site üzerinden olumlu ya da olumsuz geri bildirim daha rahat alabilirsiniz çünkü yüz yüze bir bireyden anket doldurması bile rica edildiğinde genellikle kolay kabul edilmiyor. Online olarak geri bildirimler anlık ve daha kolay olacağı için bu durum sizin firmanızın gelişimini de sağlayabilir. 7/24 ulaşılabilir olmanız da karşı taraf için güvenilir bir izlenim oluşturuyor.

Ek olarak sağladığımız kurumsal mail hizmetleri ile müşterileriniz ile daha ciddi bir diyalog kurabileceksiniz. Kurumsal bir mail adresi örneğin info@iws.com.tr şeklinde olacaktır ve bu mail adresi sizi daha profesyonel gösterecektir.

Benimsemiş olduğumuz web tasarım iş süreçleri ile sizlere kaliteli tasarımlar sunuyoruz.

Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimiz ile oluşturduğumuz web tasarımlar ile her zaman iddialıyız.

Planlama aşamasında bize danışılan projeniz ya da firmanız araştırılır, gerekli bilgiler elde edilir. Ek olarak rakip firmalar ve rakip firma nitelikleri belirlenir. Rakip firmaları da göz önünde bulundurarak en etkili, en çekici ve en kaliteli web tasarımı yapmayı amaçlıyoruz. Planlama aşamasında hiçbir detay hafife alınmamalı ve atlanmamalıdır. Ufak bir eksiklik ileride büyük sorunlara yol açabilir. Ticaret gerçekleştirilecek bir ortam olacağı için güvenlik sorunları meydana gelebilir. Bu sebeplerle son derece titiz ve özenli çalışıyoruz.

Tasarım aşamasına geçtiğimizde ise tamamen planlanmış proje üzerine hızlı bir şekilde tasarımlar yapılır. Web tasarım grafik tasarımdan farklı olarak tarayıcıların yorumlayabildiği bir programlama dili ile yazılmasıdır. Grafik tasarımlar ise direkt çizimlerdir, web tasarım bir çizim değildir. Dolayısıyla alanında uzman yazılım ekibimiz de kodlamayı özenle yaptıkları için siteniz tam anlamıyla performans odaklı, kaliteli bir site olacaktır.

Optimizasyon aşamasında ise web siteniz optimize edilir. Yani hız kontrolleri sağlanır. Her tarayıcıya her cihaza uyumlu hale getirilir. Kısacası uyumluluk sorunları giderilir ve kullanışlı bir hale getirilir.

Test aşamasına geçen projeler tamamen fonksiyonel olarak kontrol edilir. Hata tespitleri yapılırsa gerekli onarımlar, eklemeler, çıkarmalar yapılır. Web siteniz en doğru, en ideal şekle getirilir. Test aşamasından sonra ise web sitenizin kapıları artık dünyaya açılabilir.

Yayına alınan web sitenizin içerik düzenlemeleri için sizlere yönetim paneli hakkında bilgiler verilir. Uzman kadromuz ile sizlere teknik destek verilerek kendi web sitenizi kolayca yönetmeniz sağlanacaktır. Bu sayede siz de istediğiniz zaman web sitenizi yönetebilir, ürünler ekleyebilir, çıkarabilirsiniz. Web sitenizin her alanına müdahale edebilir, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Büyükçekmece web tasarım firmalarından IWS ekibi sizlere hizmet vermek için her zaman hazırdır. Ofisimizi ziyaret edin, bir çay ve sohbet eşliğinde firmanızı ya da fikirlerinizi tartışalım ve projenizi hayata geçirelim.