Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Beyoğlu Web Tasarım

Beyoğlu Web Tasarım

Beyoğlu web tasarım hizmetlerimizi iws.com.tr ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Tasarım, web çözümleri, kurumsal çözümler ve danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kusursuz hizmet ve garanti vadediyoruz.

Bilindiği üzere internet ortamında artık her iş kolay yürüdüğü için sanal ortamda yetersiz olan şahıs firmaları ya da kurumsal firmalar sektörde geri kalmaya başladı. Bu sebeple gün geçtikçe web site, web tasarım ihtiyaçları gittikçe artış göstermektedir. Bir web sitesinin başarılı olması için de tasarımın sitede bulunan içeriklere ve firma sektörüne göre uygun olması gerekir. Bir web sitesi ile mesafe sorunu yaşamadan ülkemizin her yerinde olan insanlara ulaşabilir ve ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Hatta kaliteli ve istikrarlı çalışmalarla ülkemizde sınırlı kalmayıp dünyaya da açılmak oldukça mümkün. Bir web sitesi devamlı güncel ve yenilikçi olmalıdır. Web sitenizde kendinizi, firmanızı iyi ve net bir şekilde tanıtmanız potansiyel müşterileriniz için oldukça başarılı bir adım olacaktır. Ek olarak bir web sitesinde dükkân, iş yeri gibi geceleri kapanma gibi bir durum olmadığı için de haliyle siz uyurken dahi web sitenizin 7/24 aktif olmasıyla kazanç sağlamanız da oldukça mümkündür.

Bizler sizlere sunacağımız Beyoğlu web tasarım hizmetleri ile firmanızı yükseltmenizi, e-ticaret satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz. Benimsemiş olduğumuz iş süreçlerimiz ile web sitenizin tepeden tırnağa size özel ve kaliteli olmasının garantisini veriyoruz. Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma iş süreçlerimiz ile web tasarımınızı yapıyor ve hayata geçiriyoruz.

Planlama aşamasında bize danıştığınız projenizle ya da var olan firma detaylarınızla ilgili çalışmalar ve tasarım için gerekli planlamalar yapılır. Detaylı ve iyi bir planlama web sitenizin kaliteli bir tasarıma sahip olmasını sağlayacaktır.

Tasarım aşamasında ise planlanan, incelenen çalışmalar tasarlanmaya başlanır. Web siteniz için en iyi tasarımı firmanız, ürünleriniz ve müşteri kitleniz belirler. Web sitenizin tasarımı sektörünüz ile uyumlu olmalı ve müşterilerinize hitap etmelidir. Bizler de bu konuda yaptığımız analizlerimizde rakip firmaları dahi göz önünde bulundurarak en etkili, en çekici ve en kullanışlı web site tasarımını yapmayı hedefliyoruz. Tasarlanan proje sonraki aşamada optimizasyon sürecine girer.

Optimizasyonda ise web sitenizin uyumluluk sorunları giderilir. Her tarayıcı, cihaz için kullanışlı hale getirilir. Arama motorlarının web sitenizi nasıl görüntülediği incelenir ve ayarlamalar yapılır. Ek olarak sitenizin hızı çok önemlidir. Web sitenizdeki görsellerin boyutlarının büyük olması da site hızını yavaşlatabilmektedir. Kaliteyi kaybetmeden görsellerin boyutunu düşürmek oldukça kaliteli bir iş olmaktadır. Web sitenizin yavaş olması ziyaretçileriniz için hiç iyi bir durum olmayacaktır. Belki de sitenizi bir daha ziyaret etmeyeceklerdir. Siteniz hızlı olursa eğer ziyaretçileriniz kısa sürede firmanız hakkında daha çok bilgi sahibi olabilir ve daha çok ürün inceleyebilirler.

Her web tasarım projesi bir test aşamasına tabi tutulur. Test aşamasında ise web sitenizin tüm fonksiyonları sırasıyla test edilir ve eksiklik tespit edildiği durumda gerekli eklemeler, çıkartmalar ile sorunlar onarılır. Artık projeniz yayınlanmaya hazırdır.

Asıl işler web siteniz yayınlandıktan sonra başlayacaktır. Yayınlanan web sitenize ürünlerinizi iyi bir şekilde açıklayarak eklemelisiniz. Firma bilgileri hakkında da detaylı bilgilere yer vermek kullanıcılar için güvenilir bir izlenim oluşturacaktır. Yayın sonrasında da Beyoğlu web tasarım ekibimiz sizlere devamlı destek verecek ve gereken bilgilendirmeleri de yaparak web sitenizi kolayca yönetmenizi sağlayacaklardır. Beyoğlu web tasarım ekibi iws.com.tr olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.