Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü web tasarım firmalarından IWS ekibi olarak sizlere en samimi, en uygun, en kaliteli hizmeti vermek için hazırız. Bilindiği üzere bir web site aslında bir tanıtımdır. Kişi ya da kurumlar fark etmeksizin yapılan özel internet sitesi tasarımları web tasarım olarak adlandırılır. Sıradan grafik tasarımdan farkı çevrimiçi, internet üzerinde tarayıcıların görüntüleyebileceği, okuyabileceği bir şekilde tasarım yapmak yani bir programlama dili ile yazılımsal olarak ifade edilmesidir.

Günümüzde web siteleri kurumlar ve kişiler için oldukça önemli bir iletişim aracı olduğu için gittikçe talep artmaktadır. Hatta günden güne internet hızları da artış gösterdiği için web siteleri kullanımları da kat kat artış gösteriyor. Bireyler artık evlerinden çıkmadan istediği bilgilere web sitelerinden kolayca ulaşabiliyorlar. İnternet hızıyla da yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolara kolayca ulaşabilme imkânı ile konforlu bir şekilde internette zaman geçirebiliyorlar.

Bir web tasarım, web sitesi maliyetleri oldukça farklılık göstermektedir ve bu maliyet projeye ya da web tasarım hizmeti sunan firmalara göre değişiklik gösterebilir. Bu değişikliğin en önemli sebebi ise ilgi, alaka ve destektir. Uygun fiyatlarla oluşturulan bir web sitesinde desteğe ihtiyaç duyduğunuz an destek alamadığınızda o noktada tıkanarak web sitenizden uzaklaşmaya, soğumaya başlayacaksınız. Unutmayın asıl iş bir web sitesi kurmak değil, kurulumdan sonraki yönetimdir. Web sitenizin size özel yönetim paneli olması ile var olan standart panellerin kullanımı farklı olacaktır ve web sitenize müdahale konusunda kısıtlarınız olacaktır. Bizler tamamen size özel sıfırdan tasarladığımız web sitenizde yönetim panelini de sıfırdan, size özel tasarlayarak web sitenizin her alanına erişim yetkinizi sağlıyoruz. Kolayca istediğiniz değişiklikleri yapabilecek olmanız da web sitenizi de daha iyi bir seviyeye taşıyacaktır.

Esas aldığımız iş süreçleriyle de projelerinizi özenle tasarlıyor ve teslim ediyoruz. Sizlere teslim edildikten sonra da destek vermeye devam ediyoruz.

İş süreçlerimiz planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçleridir.

Planlama: Projenizin, şirketinizin nitelikleri esas alınarak web sitenizin planlanmasının yapıldığı aşamadır. Size sitenizde ne tür işlemler olacağı, nasıl bir içerik olacağı gibi sorular yöneltilerek projenizin net olarak, eksiksiz planlanması sağlanır.

Tasarım: Planlanan projeniz bu aşamada tasarlanmaya başlanır. Kaliteli bir tasarım için rakip firma analizleri, hedef kitleniz baz alınır. Rakiplerinize karşı farklılığınız olması potansiyel müşterilerin sizi tercih etmesini sağlayabilmektedir dolayısıyla her detayına kadar ince ince düşünerek, çalışarak tasarımlarımızı yapıyoruz.

Optimizasyon: Optimizasyon web sitenizin uyumluluk sorunlarını gidermektir diyebiliriz. Farklı cihazlara, tarayıcılara web sitenizin uyumlu olması için gerekli çalışmalar yapılır. Ek olarak web sitenizin hızlandırılması için bazı işlemler yapılır. Tahmin edersiniz ki bir sitenin yavaş olması bir ziyaretçi için hiç hoş olmayacaktır ve belki de bir daha sitenizi ziyaret etmemesine sebep olacaktır. Dolayısıyla web sitenizin hızlı olması ziyaretçinizin kolayca sitenizin sayfalarını değiştirmesini, firmanız hakkında daha çok bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır ve ayrıca daha kısa zamanda daha fazla ürününüzü inceleyebileceklerdir.

Test: Test aşamasında ise web sitenizin her alanı test edilir. Site üzerinden gerçekleşecek olan her işlemin kontrolü sağlanır ve eksiklikler giderilir. Gerek duyulan bazı geliştirmeler yapılır.

Yayına Alma: Test edilen web siteniz yayına alınmaya hazırdır. Yayına alındığı an artık web siteniz, firmanız dünyaya kapılarını aralamış olacaktır.

 

Unutmayın ki sadece web sitenizin var olması size ticari alanda katkıda bulunmayacaktır. Katkıda bulunması için siz de web sitenizle ilgilenmeli, güncel tutmalı ve kaliteli içerikler girmelisiniz. Bu konuda da uzman ekiplerimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler ile web sitenizi kolayca yönetebileceksiniz. Beylikdüzü web tasarım ekibi olarak sizlere kusursuz ve garantili hizmet sunmaya hazırız.