Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Beykoz Web Tasarım

Beykoz Web Tasarım

Beykoz web tasarım firmalarından iws.com.tr ekibi olarak tasarım, kurumsal, web ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Günden güne yayıncılığın artmasıyla şirketler için web siteleri oldukça önemli olmaya başlamıştır. Markalaşmak, kurumsal kimlik sahibi olmak için web sitenizde de kalitenizi belli etmelisiniz. İnternet üzerinden tanıtım, pazarlama ve ticaret yapmak için gerekli olan satın alma süreci ve güvenlik önlemleri ile sizlere sunacağımız web siteniz ile şirketinizi kolayca yönetebilir ve dünya ticaretine açılabileceksiniz.

Ek olarak bir kullanıcı sitenizi ziyaret ettiğinde web sitenize hayran kalmalı, ilgisini çekmeli ve anlaşılır olmalıdır. Beykoz web tasarım ekibi olarak bizler de belirli nitelikleri esas alarak web sitenizi tamamen kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Firmamızı ziyaret ederek güzel bir sohbet ve çay eşliğinde bizlere firmanızdan, fikirlerinizden bahsedebilirsiniz ve hedeflerinizi aktarabilirsiniz. Bizler bir çay ve hoş sohbet eşliğinde projenizin, fikrinizin planlamasını yaparak aklınızdaki soru işaretlerinizi gideriyoruz ve projenize yön veriyoruz.

Bilindiği üzere ek olarak yalnızca bir web sitesi ile iş bitmiyor. Bir web sitesi kaliteli bir şekilde yönetilmezse eğer kullanıcılar için çekici olmayacaktır. Web sitenizi sürekli güncel tutarsanız, ürünlerinizi tanıtıcı içeriklerle beslerseniz kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Bizler belirlediğimiz iş süreçlerimiz ile hizmetlerimizi tamamen kusursuz, amacınıza uygun bir şekilde sunuyoruz.

Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma iş süreçlerimiz ile her zaman kaliteyi yakalamamız mümkün oluyor.

Planlama aşamasında bizlere sunduğunuz fikrinizi, girişiminizi ya da var olan şirketinizi esas alarak nitelik değerlendirmeleri yapıyoruz ve gerekli analizler ile ihtiyaçlar listesi yapılıyor, Tasarıma başlanmadan önce iyice fikir netleştiriliyor ve sonra tasarım aşamasına geçiliyor.

Tasarım aşamasında tamamen planlanan web siteniz tasarlanmaya başlanıyor ve hedef kitleniz baz alınarak gerekli tasarım yapılıyor çünkü asıl mesele müşteri, ziyaretçi kitlenizdir. İlk olarak sitenizin ziyaretçilerini tatmin etmek gerekir ki web sitenizde kolayca gezinebilip, ürünlerinizi inceleyebilsinler. Dolayısıyla tasarımda söz konusu olan hedef kitle ve beklentiler oldukça önemli bir yer alır.

Optimizasyon aşamasında ise web sitenizin uyumluluk ayarları yapılır. Kullanılan görsellerin kaliteyi kaybetmeden boyutlarını düşürerek sitenizin hızlı açılması gibi işlemler yapılır. Ek olarak Google gibi arama motorlarının sitenizi nasıl görüntülediği incelenerek gerekli arama motoru optimizasyonları yapılır ve test aşamasına geçilir.

Test aşamasına gelen projeler Beykoz web tasarım test ekipleri tarafından yapılır. Test aşamasında web siteniz hız, görsellik, kullanışlılık gibi birçok alanda inceleme yapılır. Testler yapılırken tespit edilen eksiklikler tamamlanır, hatalar onarılır ve proje yayına alma sürecine geçer.

Projeniz yayına alındığında web siteniz artık tamamen dünyaya açılacaktır. Bu kısımda sizin yapmanız gereken web sitenize zamanınızı harcayarak içeriklerinizi, ürünlerinizi kaliteli görseller ve açıklamalar ile eklemek olacaktır.

Ek olarak sakın unutmayın asıl iş web siteniz yayınlandıktan sonra başlamaktadır. Siteniz ile sürekli ilgilenmeli, gelen maillerinizi sürekli kontrol etmeli ve ilgili, alakalı bir şekilde müşterilerinizle, ziyaretçilerinizle ilgilenmelisiniz. Tüm süreçler hakkında size bilgi verecek olan IWS ekibimiz sizleri proje sonrasında da destekleyerek başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Iws.com.tr ekibi olarak sizlere hizmet vermek için her zaman hazırız.