Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş web tasarım hizmetlerimizi iws.com.tr ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Tasarım, web çözümleri, kurumsal çözümler ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Günümüzde bilindiği üzere birçok bireyin bile artık şahsi web sitesi bulunmaktadır. Bunun sebebi internet ortamında gerçekleştirilecek işlerin daha pratik, daha kullanışlı olmasıdır. Şahsi web siteler ile sınırlı kalmayıp artık şirketler için web sitesi bir şart haline geldi diyebiliriz.

Bir şirket ile alışveriş yapma planları yapılıyorsa kişiler öncelikle web sitelerini ziyaret ederek firma, şirket hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Detaylı ürün incelemesi, ürün çeşitleri, çalışma alanları vb. nitelikler hakkında araştırma yaparak daha iyi bir şekilde firma ile iletişime geçmek isterler. Bu sebeplerden dolayı web sitesi oluşturmak ve donanımlı bir şekilde web sitenizi yönetmek ziyaretçileriniz için çok önemli bir adım olacaktır. Ziyaretçilerinize ne kadar detaylı ne kadar net bilgiler verirseniz o kadar kaliteli geri bildirim alacaksınız. Detay söz konusu olduğunda da uzunca açıklamalar değil de daha net, gerekli bilgiler yazmanız yeterli olacaktır. Dengeyi sağlamak gerekli ve ek olarak elbette ki her zaman her ziyaretçiyi de memnun etmek mümkün olmayabilir. IWS ekibi olarak sizlere vereceğimiz her hizmeti tamamen müşteri odaklı, müşteri memnuniyetini esas alarak sunuyoruz. Dolayısıyla bizleri tercih etmeniz e-ticarete atacağınız adımları oldukça güçlü bir hale getirecektir.

Esas aldığımız tasarım süreçlerimiz ile projelerinizi, fikirlerinizi, girişimlerinizi daha iyi bir şekilde hayata geçirebiliyoruz. Planlama, tasarım, optimizasyon, test, yayına alma süreçlerimiz ile sizlere oldukça kaliteli bir web sitesi teslim ediyoruz. İş süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız için kısaca detaylardan bahsedelim.

Planlama: Projenizde bizden istediğiniz tüm işlevsellikler, görsel içerikler göz önünde bulundurularak planlama yapılır. Detaylı olarak yapılan planlama tasarım aşamasında yaşanabilecek sorunları minimuma indirgemektedir. Bu nedenlerden dolayı Beşiktaş web tasarım ekibi olarak çok dikkatli, özenli ve titiz çalışmalar yapıyoruz.

Tasarım: Planlanan projeniz tasarlanmaya başlanır. Bir web sitesi tasarlarken öncelikli olarak kullanıcılar esas alınır. Web sitenizin hızlı, anlaşılır ve çekici olması kullanıcılar için oldukça önemli etkenlerdir. Bu sebeplerle kullanıcı dostu olarak adlandırılan tasarımlarımız ile web sitenizi içeriğinize en uygun tasarımlar ile sunarak müşteri kitlenize de kaliteli bir şekilde hitap etmenizi sağlıyoruz.

Optimizasyon: Optimizasyon sürecinde tasarlanan projenizin eksiklikleri tamamlanır, gerekli uyumluluk ayarları yapılır. Görseller boyutlandırılır, siteniz arama motorlarına uyumlu hale getirilir. Nihayetinde herkes web sitesinin Google gibi arama motorlarında üst sırada olmasını ister ancak bunun için sürekli bir çalışma gereklidir. Bu çalışma alanı SEO (arama motoru optimizasyonu) olarak adlandırılır ve çalışma bırakıldığı an web sitenizde bir gerileme söz konusu olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı web siteniz ile sürekli ilgilenmeniz de gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz SEO hizmetlerimiz ile web sitenizin kusursuz olmasını sağlayabiliriz.

Test: Test aşamasında web sitenizin her alanı incelenir, kontrol edilir. İşlevsel olan her alan kontrol edilir, varsa eksiklikler onarılır. Eksiklik olmasa dahi test aşamasında daha iyi olacağı düşünülen değişikliklerin yapılması da oldukça mümkündür.

Yayına Alma: Test aşamasını eksiksiz tamamlayan projeniz artık yayınlanmaya hazırdır. Projeniz yayına alındığı andan itibaren dünyaya kapılarınız açılmış olacaktır. Ürünlerinizi, firmalarınızı, kendinizi kolayca tanıtabilir ve kaliteli etkileşimler sağlayabilirsiniz.

Ek olarak sizlere sunabileceğimiz kurumsal mail adresleriniz aracılığıyla müşterilerinizle daha resmi, ciddi diyaloglar kurabilecek, iş anlaşmaları yapabileceksiniz. Başarı yolunda atacağınız ilk doğru adım bizi tercih etmeniz olacaktır. Bir çay eşliğinde, muhabbet ederek projelerinizi bize aktarabilirsiniz ve çalışmalara başlayabiliriz. Beşiktaş web tasarım, Iws.com.tr ekibi sizlere hizmet vermekten gurur duyar.