Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa web tasarım günümüz gelişen teknolojisine uyum sağlayarak yenilikçi tasarımlarıyla size hizmet vermektedir. Günümüzde büyük küçük firmalar fark etmeksizin bir web sitesine sahip. Ek olarak bilindiği üzere insanlar günlerinin büyük bir kısmını internet ortamında gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla internet ortamında gerçekleşen her işlem kullanıcılar için daha pratik, daha kolay ve daha olumlu gelmektedir. Dolayısıyla genel olarak düşünüldüğünde ticari amaçla bir web tasarım da kullanılacak olursa firmanız için oldukça iyi olması yüksek bir ihtimaldir. Bayrampaşa web tasarım IWS olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Kurumsal çözümler, e ticaret, web tasarım, grafik tasarım, hosting vb. hizmetler ile tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini benimseyerek hizmet vermekteyiz.

Bilindiği üzere bir firma, şirket için önemli olan ilk şey isimdir, markadır. Kurumsallaşmak için ilk önce markalaşmak gerekir. Kurumsal bir şirketin de web sitesi olmazsa olmazdır. Düşünüldüğünde bir firma adı kendini duyurduğunda kullanıcılar ilk olarak web sitelerini ziyaret edecektir dolayısıyla her firmanın bir web sitesi ihtiyacı bulunmaktadır. Web sitenizin olmasıyla beraber şirketinizin bir kartvizit, kurumsal mail ihtiyaçlarınız da olacaktır ve bizler bu konuda da sizlere hizmet, destek vermekteyiz. Şirkete özel tasarımlarımız ile hem web siteniz hem de kartvizitiniz şekillenecek, kalite kazanacak ve dünyaya açılacak. Kurumsal mail adreslerinizle de resmi iş görüşmeleri, müşterileriniz ile diyaloglarınızı daha resmi, ciddi bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Iws.com.tr ekibi olarak sizlere verdiğimiz hizmetten kesinlikle gurur duyuyoruz.

Profesyonel ekimiz ile gerçekleştirdiğimiz iş süreçlerimiz sayesinde kusursuz projeler yapıyoruz ve sizlerin, firmanızın kapılarını dünyaya açıyoruz.

İş süreçlerimiz planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçleridir.

Planlama: Planlama aşamasında bizlere sunduğunuz projeniz, girişiminiz hakkında detaylı araştırmalar yapılır, rakip firma analizleri yapılır, tüm gereklilikler, nitelikler belirlenir buna göre web sitesinin yerleşim planlamaları yapılır. Genel olarak akla gelebilecek her planlama, her hesaplama bu aşamada gerçekleşir.

Tasarım: Tasarım aşamasında projeyi tasarlarken kesinlikle kullanıcı dostu olması gerektiği için ekstra özen gösteriyoruz ve kullanıcıların site içinde rahat gezinebilecekleri bir ortam sunmayı amaçlıyoruz. Bilirsiniz ki ziyaret edilen bir web sitesi anlaşılır olmalı ve çekici olmalıdır. Çekici yaparken de anlaşılırlığı, netliği de kaybetmemek gereklidir. Bu sebeplerden dolayı tasarımları kullanıcılarımıza en uygun hitap edecek şekilde tasarlamaya dikkat ediyoruz.

Optimizasyon: Optimizasyon aşamasında ise web sitenizin görsel, fonksiyonel ayarlamaları yapılır. Site hızı ayarlanır. Yavaş bir siteye giriş yapmak müşterileriniz, ziyaretçileriniz için oldukça can sıkıcı olacağından dolayı hız konusu kesinlikle hafife alınmamalıdır ve bizler de bu konuda özenle çalışıyoruz.

Test: Optimize edilen web siteniz test aşamasında tamamen fonksiyonel olarak test edilir varsa eksiklikler onarılır, eksiklik olmasa dahi sonradan belirlenen nitelikler yapılır ve bazı değişikliklerin daha iyi olacağı düşünülüyorsa bu değişiklikler yapılır.

Yayına Alma: Yayına alma süreci test aşamasını başarıyla geçen projeler için artık uygun bir aşamadır ve web siteniz, şirketiniz dünyaya açılmaya hazırdır. Bilindiği üzere teknoloji devrinde interneti, sosyal medyayı iyi kullanan bireyler, kitleler işlerinde yüksek düzeylere ulaşabiliyorlar. Ek olarak sunduğumuz sosyal medya hizmetlerimizden faydalanmanız da sizler için iyi olacaktır.

Iws ekibi sizlere karşı her zaman kusursuz hizmeti esas alır ve teknik destek için her zaman hazırdır. Başarı yolunda atacağınız ilk adım bizi tercih etmeniz olacaktır.