Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir web tasarım, iws.com.tr ekibi olarak web site tasarımı, e-ticaret, hosting, sosyal medya ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

IWS ekibi günümüz teknolojisine ayak uyduran, devamlı kendini güncelleyen, yenilikçi bir ekiptir.

Günümüzde gittikçe web sitelerine olan ihtiyaç artmaktadır. Bunun asıl sebebi internetten kolay para kazanıldığını düşünmektir. Bu şekilde bir düşünce ile web tasarıma ihtiyaç duymak ve bir adım atmak genellikle başarısız sonuçlanmaktadır çünkü internetten kazanç sağlamak düşünüldüğü gibi kolay da değildir. Evet, online olarak yani internetten kazanç sağlamak oldukça mümkün fakat kolaylığı bir tartışma konusu olmaya oldukça uygundur. İnternet ortamında firmanızı, ürünlerinizi, projelerinizi kolayca sergileyebilir, tanıtabilir ve pazarlayabilirsiniz fakat asıl mesele internet ortamına firmanızın oturması, yer etmesidir.

Örnek vermek gerekirse herkes web sitesinin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda ister fakat bu iş için devamlı bir çalışma gerekmektedir. SEO adı verilen arama motoru optimizasyonu çalışmaları uzun vadede gelişme göstermektedir. Anlık yapılan çalışmalar ile siteniz doğrudan yükselmeyecektir ya da çalışma bırakıldığı an siteniz gerilemeye başlayacaktır.

Kimi insanlar bir web sitesi oluşturup kısa sürede çaba sarf etmeden, emek harcamadan bu işleri kötülemektedir fakat düşünüldüğünde de her zaman “Emeksiz yemek olmaz.” Denilmektedir. Dolayısıyla bir çelişki söz oluyor. Asıl iş bir web tasarım yapıldıktan, yayına alındıktan sonra başlıyor. Sitenizde ürünlerinizi kaliteli şekilde tanıtmalı, firmanız hakkında gerekli bilgilere yer vermeli ve oldukça ilgili ve devamlı güncel, aktif olmalısınız.

Başakşehir web tasarım, IWS ekibi olarak bizlere proje fikirlerinizi iletmenizle hayallerinizi gerçekleştirmeniz için doğru olan ilk adımı atmış olacaksınız. Genellikle web tasarıma atılan ilk adımlar soru işaretlerini beraberinde getirmektedir fakat bizler soru işaretlerini gidermek için kusursuz hizmetlerimizi sunuyoruz.

Tecrübelerimize dayanarak var olan port folyolarımız ile aklınızdaki tasarımı, işlevselliği sizlere sunabiliriz ve kendinizden emin olmanızı sağlayabiliriz.

Kaliteli, güvenli bir web tasarım hizmeti için geliştirdiğimiz iş süreçlerimizle tamamen müşteri odaklı çalışarak, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

İş süreçlerimiz ise planlama, tasarım, optimizasyon, test, yayına alma süreçleridir.

Planlama: Planlama aşamasında bahsedildiği üzere bize aktardığınız proje fikriniz çerçevesinde detaylı araştırmalar yapılır, eksik olduğu düşünülen alanlarda sizlere tekrar danışılır ve en kaliteli web tasarım hizmetini sunmak için ne gerekiyorsa planlanır.

Tasarım: Planlanmış olan projenin tasarımlarına başlanır. Bilindiği üzere bir web sitesinin kullanıcı dostu olması gerekmektedir. Oldukça hızlı ve göze hitap etmeli aynı zamanda da kolay anlaşılabilir olmalı dolayısıyla bu niteliklerin dengede tutulması gerekmektedir çünkü kullanıcılar sitenize giriş yaptığında ve yavaş bir site olduğu fark edildiğinde web sitenizde sıkılarak dolaşacaklardır ya da direkt çıkış yapmaları da oldukça mümkün olacaktır. Benzer şekilde anlaşılır olmaması durumunda da çok zaman harcayıp anlamaya gayret göstermeyeceklerdir. Bizler de tasarım konusunda kusursuz hizmetimiz ile bu sorunlara ihtimal vermiyoruz.

Optimizasyon: Tasarlanan projenizin uyumluluk ayarları yapılır. Her tarayıcı ve her taşınabilir cihaz için gerekli ayarlar yapılır.

Test: Web sitenizde bulunan, gerçekleşecek olan her işlem tek tek test edilir. Fonksiyonel herhangi bir eksiklik var ise onarılır. Test aşamasında eksiklik olmasa dahi akla gelebilecek daha iyi olduğu düşünülen geliştirmeler yapılır.

Yayına Alma: Test aşamasını başarıyla geçirmiş projeler artık yayına alınmaya hazırdır. Yayına alınmış projeler ile artık ürünlerinizi, firmanızı, kendinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Başakşehir web tasarım, IWS ekibi sizlere kusursuz hizmet vermek için bekliyor. Ofisimizi ziyaret ederek, bir çay eşliğinde fikirlerinizi paylaşabilir, hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.