Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy web tasarım hizmetleri iws.com.tr profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Web tasarıma ihtiyaç duyduğunuz an yapılacak olan ilk araştırma kaliteyi aramak olacaktır fakat bir web tasarımda kalite işten önce değil, işten sonra başlar ve gün geçtikçe kaliteyi görebilirsiniz. Gün geçtikçe size özel tasarımınız geliştirilecek ve güzellik kazanacaktır böylelikle kaliteye siz karar verebileceksiniz.

Bakırköy web tasarımda iws.com.tr ekibini tercih etmenizin en önemli faydası teknik destek alabilecek olmanızdır. Kimi zaman ofisimizi ziyaret eden bireylerden isyan edercesine eleştiriler alıyoruz ve bu eleştiriler A şahsıyla yapılmış web tasarım ve ilgisizlik üzerine oluyor.

Bir web sitesi ile devamlı ilgilenmek gerekir ve bilindiği üzere hepimiz web sitemizin Google’da üst sıralarda olmasını isteriz dolayısıyla yapılması gereken hiçbir çalışma bir seferlik değildir. Sürekli bir gelişim ve güncelleme durumları söz konusudur. Kaliteli bir hizmet alabilirsiniz fakat asıl mesele hizmet sonrası takip, ilgi, alakadır. İstediğiniz zaman teknik destek alabileceğiniz iws.com.tr ekibimiz sizlere destek ve hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Bizi tercih ettiğinizde size web tasarım hizmetlerimize ek olarak, kurumsal mail desteği de sağlıyoruz. Kurumsal mail hesaplarınızla daha güvenilir iş anlaşmaları, iş görüşmeleri sağlayabilir ve kurumsallığınızı da daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Web tasarım yaparken belirli aşamalarımız, süreçlerimiz mevcuttur. Bunlar planlama, tasarım, optimizasyon, test, yayına alma süreçleridir.

Planlama: Planlama sürecinde nasıl web sitesi istediğiniz önemlidir. Bir e ticaret sitesi mi yoksa kişisel isme yönelik bir web sitesi mi olacağı bazı farklılıklar gösterecektir. Site içi yapılacak işlemlerin fonksiyonel planlamaları, yerleşim planlamaları, kullanıcı dostu ve pratik olması için aklınıza gelebilecek her alanda planlama yaparak tasarım sürecine başlanır.

Tasarım: Tamamıyla planlanmış bir projenin tasarımına başlanır. Tasarım da öyle bir çekici olmalıdır hem de gözü yormayacak bir şekilde olmalıdır. Kullanıcıları içine çekeceği gibi bir de anlaşılır olması gerekmektedir. Kullanıcılar istediği bilgilere sitenizden kolayca ulaşabilmeli ve kolayca bulabilmelilerdir.

Optimizasyon: Bu aşamada ise tasarlanan projenin planlamaya göre optimize edilmesi sağlanır. Ek olarak arama motorlarının web sitenizi nasıl görüntülediği incelenir ve gerekli ayarlamalar yapılır. Görsel içerikler düzenlenir ve sitenize uygun ayarlamalar yapılır.

Test: Web siteniz tamamen fonksiyonel testlere tabi tutulur. Site üzerinden gerçekleştirilecek her işlem tek tek test edilir ve sorunlar varsa onarılır. Site hızı test edilir. Bir sitenin hızlı olmaması oldukça can sıkıcı olabilmektedir dolayısıyla hızlı siteler de çekici olmaktadır.

Yayına Alma: Test aşamasını başarıyla geçtikten sonra artık web siteniz dünyaya kapılarını açabilecek konumdadır. Yayına alarak yani canlıya taşıyarak web sitenizi aktif bir hale getiriyoruz.

 

Web tasarım hizmetlerimize ek olarak sağladığımız hosting hizmetimizle sitenizi güvenceye alıyoruz. Hosting bir barındırma hizmetidir. Bir web sitesine giriş yapıldığında karşınıza gelen tüm sayfalar, görüntüler, tasarımlar hosting içinde barındırılır. Dolayısıyla hosting sahibi olmanız şarttır. Bizler hosting hizmetimizle de sizleri bu yükten kurtarıyoruz. Kaliteli yedekleme hizmetlerimizle olası ters durumlarda veri kaybınızı engelliyor ve sorunsuz hizmet sunuyoruz. Bakırköy web tasarımda iws.com.tr ekibimizi tercih etmeniz başarınız için atacağınız ilk adım olacaktır.