Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Bahçelievler Web Tasarım

Bahçelievler Web Tasarım

Kullanıcı dostu, Google’da üst sıralarda olan bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Iws.com.tr olarak profesyonel ekibimizle sizin girişiminizi, hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Hedef kitleniz araştırılarak oluşturulan web tasarımlar ile internet ortamında müşteri kitleniz sizi kolayca bulabilecek ve sizinle iletişime geçmeden önce web sitenizi inceleyeceklerdir. Bu sebeple bir kullanıcının sizi tercih etmesi için web sitenizde sayfaları kontrol edip, firmanız hakkında, ürünleriniz hakkında doğru bir bilgi sahibi olması gerekir ve bu durumda iş size düşmektedir. Aktaracağınız fikirleri, düşünceleri tamamıyla, detayları atlamadan bizlere aktarmalısınız ki hayallerinizi istediğiniz gibi süsleyelim. Bahçelievler Web Tasarım hizmetlerimizle sizleri hayallerinize kavuşturmayı amaçlıyoruz. Günümüzde web siteleri genellikle e-ticaret amacıyla tercih edilmektedir. Bir e-ticaret söz konusu olduğunda ise ürün kalitesinin yanında web sitenizin, ürün görsellerinizin de oldukça çekici olmasında fayda var. Aksi takdir de bir kullanıcı ürünlerinizi kaliteli bir şekilde görüntüleyemezse, detaylarını seçemezse sizi tercih etmesi zor olacaktır. Bu sebeple Bahçelievler web tasarım konusunda uzman olan Iws.com.tr ekibimiz ile bu gibi sorunların önüne geçiyoruz ve tamamen profesyonel hizmetlerimizle müşterilerinize ilk bakışta oluşan izlenimin pozitifliğini en üst seviyelere taşıyoruz.

Web tasarım ile kalmayıp ek hizmetlerimizle de sizin kurumsal alanda yükselmenizi sağlıyoruz.

Ek hizmetlerimizin en başında hosting geliyor. Hosting bir barındırma hizmetidir. Web sitenizin barındığı sunucudur. Yani bir web sitesine girildiğinde karşınıza çıkan tüm görüntü sunucudan gelmektedir dolayısıyla her site bir hosting hizmetine sahip olmak zorundadır.

Türkçe yönetim paneli ile kendi istediğiniz gibi sonradan sitenizi yönetebilir, istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz, istediğiniz içerikleri ekleyebilirsiniz. Pratik ve kolay olmasıyla da istediğiniz an yapabilirsiniz.

“Responsive” diye tabir edilen tüm tarayıcılara ve cihazlara uyumlu bir tasarım kalitenize kalite katacaktır.

Kurumsal mail hesaplarıyla da müşterilerinizle kaliteli ve seviyeli bir iletişime geçip ticaretinizi sağlayabilirsiniz. Bu hizmetlere ek olarak Google’da üst sıralarda görünmek sizin ticari alanda daha çok gelişme kaydetmenizi sağlayacaktır bu sebeple SEO çalışmalarıyla sitenizi yükseklere taşıyabiliriz fakat SEO çalışması uzun vadede karşılığını gösterecek bir çalışmadır ve ömür boyu çalışma gerektiren bir durumdur. Çalışma bırakıldığı zaman 1 ay içinde alt sıralara düşmeniz mümkün olacaktır.

Siteniz sosyal medya bağlantı linkleri ve dil seçenekleriyle de oldukça dinamik görüntü kazanacaktır. Sosyal medya bağlantıları bir müşteri için olmazsa olmazdır çünkü siteden ziyade sosyal medya ortamlarında da araştırmayı daha rahat yapabildikleri için oralarda da sizi görmek isterler. Web sitenizin de dinamik ve çekici olmasıyla kullanıcılar sitenizde kaliteli zaman geçirebilir ve sizinle ilgili bilgilere kolayca erişebilirler. Unutmayın web tasarımı kaliteli olmayan bir siteye bir daha girmeyebilirler dolayısıyla tasarım konusunda uzman ekibimizle her zaman kusursuz hizmeti amaçlıyoruz. Sizin de bu yolda başarıya atacağınız ilk adım Bahçelievler web tasarımı tercih ederek iws.com.tr ekibimizle işe başlamak olacaktır.

Planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma iş süreçlerimizle sizinle sağladığımız iletişime yönelik planlamalar, tasarımlar geliştirerek tamamen amacına uygun bir web sitesi tasarlıyoruz. Bizi tercih ettikten sonra rahatça arkanıza yaslanabilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Bahçelievler web tasarım size hizmet vermekten gurur duyar.