Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Bağcılar Web Tasarım

Bağcılar Web Tasarım

Bağcılar web tasarım hizmetlerini iws.com.tr ekibi olarak gururla sizlere sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz, sunacağımız hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı, kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyoruz ve fikirleriniz, istekleriniz doğrultusunda çalışmalar, tasarımlar yapıyoruz. Gün geçtikçe her birey, her firma web tasarıma ihtiyaç duyuyor ya da duyulan ihtiyaçlar artıyor da diyebiliriz. Genel olarak bir internet sitesi daimi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun sebebi teknolojinin gelişmesi, artık işlerin internet üzerinde daha rahat yürümesidir. Günümüzde asıl tercih sebebi dijital ortamda pazarlama yapmaktır. Doğru proje, doğru fikir ve doğru adımlarla oluşturacağınız bir web site ile ticaretinizi internet ortamında kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Firma adınızı duyan, gören bir kişi sizi aramak yerine ilk olarak genelde web sitenize bakacaktır. Bu sebeple web sitenizin tasarımı da oldukça önemlidir. Bir kullanıcıyı girdiği an etkilemeli ve onu tatmin edebilmelisiniz. Aradığını sitenizde doğrudan kolayca bulabilmelidir. Dolayısıyla bu konuda başarıya giden ilk adımınız bizi tercih etmek olacağından emin olabilirsiniz.

Bir web sitenin ilk olarak hızlı olması gerekmektedir. Ek olarak hatalı bağlantılar asla olmamalı, sürekli kontrol sağlanmalıdır. Google’da kolayca aranabilir olmanız için de SEO çalışmaları yapılmalıdır. SEO, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları ile web sitenizi Google’da üst sıralara taşıyabilir ve tercih edilebilirliğinizi arttırabilirsiniz. En önemlilerinden olan bir diğer nitelik de sitenizin şık, çekici, akılda kalıcı olmasıdır.

Bizler sunacağımız tüm hizmetlerimize kalite ve memnuniyet garantisi veriyoruz ve düzenli iş süreci aşamaları izleyerek projenizi kusursuz bir halde tasarlıyoruz.

Süreçlerimiz Planlama, Tasarım, Optimizasyon, Test, Yayına Alma süreçlerinden oluşmaktadır.

Planlama: Planlama aşamasında tam olarak istenilen fikirlerinizi bize aktardıktan sonra ihtiyaçlar doğrultusunda analizler yapılır ve istenilene uygun planlamalar yapılır. Tasarlanacak her alanın ne özelliklerde, site içinde hangi konumlarda olacağı, sayfa düzenleri planlanır.

Tasarım: Planlandıktan sonra projeniz tasarlanmaya başlanır. Tasarlarken web sitesi sürekli kontrol edilir, hangi konumda nasıl daha pratik, daha kullanışlı ise o yöntemler tercih edilir ve olası farklılık durumlarında sizlere bilgi verilir. Kusursuz bir hizmet için kullanıcı odaklı çalışmalar yaptığımızdan dolayı test ekiplerimize de tasarımınızı sunar ve geri bildirimleriyle çalışmaya devam ederiz.

Optimizasyon: Sitenizin global olarak bulunabilirliğini arttırmak adına yapılan çalışmalar site optimizasyonlarıdır. Bu aşamada sitenizin hız kontrolü, içerik boyutları yani piksel olarak değil de depolama alanında kapladıkları alanlar kontrol edilir. Kalite düşmeden mümkün oldukça az yer kaplayan görseller tercih edilir. Ek olarak arama motorlarına yönelik optimizasyonlar ile web sitenizin üst sıralarda görünmesi hedeflenir ve elbette ki bu işlem kısa vadede karşılığı alınacak bir işlem değildir 6 ay ile 12 ay arasında değişiklik gösterebilmektedir ve ömür boyu yapılması gereken çalışmalardır.

Test: Başarıyla optimize edilen projeniz testlere tabi tutulur. Hız testi yapılır, fonksiyonel olarak site içi her araç kullanılır ve kontrol edilir.

Yayına Alma: Testlerini başarıyla tamamlayan projeler için artık yayına alma süreci aktif olabilmektedir. Sitenizin gözlerini yavaşça dünyaya açabiliriz artık. Sizler de katacağınız emeklerle ticaretlerinizi çevrimiçi şekilde geliştirebilir ve gittikçe çevrimiçi kitlenizi de genişletebilirsiniz.

 

Iws.com.tr ekibi olarak bağcılar web tasarım, her aşamada özenle çalışır ve gerekli yerlerde sizlerin fikirlerinize tekrar danışırız. Asla istemediğiniz bir görüntüyle karşılaşmadan mükemmel ötesinde web tasarım projelerimizle sizlere hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz başarınızın ilk adımı olacaktır!