Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım

Avcılar web tasarım hizmetlerimizi iws.com.tr ekibi olarak sizlere sunmaya hazırız. Firmanızı, ürünlerinizi, kendinizi, hizmet politikanızı, imkânlarınızı hedef kitlenize sunmanın en iyi yolu bizlere danışarak web tasarım desteği almanızdır. Sizlere özel yapılmış olan, yapılacak tasarımlarla artık doğrudan müşterileriniz sizlere ulaşabilecekler. Web tasarımda uzman olan ekibimiz sizi, firmanızı, projenizi ya da girişiminizi en iyi seviyede ifade edebilecek, kaliteli ve şık tasarımlar yapacaklarından emin olabilirsiniz. Ekibimizin sizlere bahsedeceği yöntemlerle de sitenizi popülerleştirebilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Web tasarımın önemli olması ilk olarak firmanızı, ürünlerinizi tamamen dünyaya açma fırsatından kaynaklıdır. Kaliteli tasarlanmış olan bir web sitesi müşterileriniz için oldukça güvenilir ve çekici bir etkileşim oluşturacaktır. İlaveten yapılacak olan arama motoru çalışmalarında da sitenizin ulaşılabilirliğini yükselterek ve iyi bir şekilde tanıtımını yaparak 7/24 çevrimiçi ticaretinizi yapabileceksiniz.

Web sitenizin başarılı olması için bilindiği üzere pratik, kullanışlı olmalıdır. Göz yormadan, sade ve net içerikler ile kullanıcıyı içine çekmelidir.

Avcılar web tasarımda yüksek kaliteli web tasarım hizmetlerimizle size bu kusursuz hizmetleri sunabilmekteyiz. Bir web tasarım işinde takip ettiğimiz, bazı izlediğim yollar vardır ve bu yollar tamamen projenizin, firmanızın kalitesini daha iyi bir seviyeye taşımak içindir.

Gerçekleştirdiğimiz yollar aşama aşama ilerlenen bir iş sürecidir. Bu süreçler Planlama, Tasarım, Optimizasyon Test, Canlıya Taşıma süreçleridir.

Sizlere kısaca süreçlerden bahsedelim.

Planlama: Planlama aşamasında anlaşıldığı gibi fikrinizin, projenizin planlanması gerçekleşir. Bizlere projenizi paylaştığınızda, istenilen her detayı verdiğinizde size birtakım sorular yöneltilecektir. Sizin cevaplarınız, istekleriniz ile web siteniziniz planlanması yapılacak ve işleme geçilecektir.

Tasarım: Tasarımın en önemli özelliği kullanıcı dostu olmasıdır. Empati kurulduğunda bir siteye girdiğinizde pratik değilse, istediğinize hemen ulaşamıyorsanız ve siteyi çözemiyorsanız, anlayamıyorsanız muhtemelen o siteyi bir daha ziyaret etmezsiniz. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına hedef kitleniz baz alınarak bir tasarım yapılır. Tasarım denildiğinde sadece site içi yerleşim ve görsellikten bahsedilmiyor. Sitenizin içerikleri ve yazı tiplerine kadar inceleniyor ve uygun tercihler yapılıyor.

Optimizasyon: Sitenizin optimizasyonları yani uyumlulukları kontrol edilir ve uyumlulukları sağlanır. Uyumluluk derken arama motorlarının sitenizi nasıl görüntülediği, sitenizin hızı, sitenizden alınan tepkiler gibi durumlar incelenerek en uygun hale getirilir.

Test: Tepeden tırnağa web sitenizin her alanı kontrol edilir ve testler yapılır. İletişim formları test edilir varsa benzeri site içi işlemler kontrol edilir ve doğruluğundan emin olunur.  Tüm fonksiyonların doğruluğu incelenir ve nihayetinde test aşaması tamamlanır.

Canlıya Taşıma: Canlıya taşıma, yayına alma süreçleri testten başarıyla geçen projelerde artık uygulanabilir. Kusursuz bir işten, tasarımdan sonra sitenizin kapısını yavaştan dünyaya aralayabiliriz.

Siteniz canlıya taşındıktan sonra başka yerlerde ürünlerinizin tanıtımlarını, reklamlarını yapmak yerine doğrudan her işinizi kendi web sitenizde halledebilecek, kendi reklamınızı yapabileceksiniz. Bir internet sitesi global olduğu için sadece Türkiye sınırları içinde de kalmayabilir, dünyanın birçok yerindeki insanlar ile ticaret yapabilirsiniz.

Avcılar web tasarım olarak müşteri memnuniyetini ve kusursuz hizmeti benimsiyoruz. Iws.com.tr ekibi sizlere hizmet etmek için her zaman hazırdır. Buyurun misafirimiz olun, sohbet eşliğinde aklınızdaki projenizi şekillendirelim ve hayata geçirelim.