Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir web tasarım hizmetimizi iws.com.tr ekibi olarak özenle, titizlikle sağlıyoruz. En yaygın, en popüler dijital pazarlama yöntemlerimizle yapmış olduğumuz web tasarımlar ile potansiyel müşteri kitlenizin kısa vadede artış göstermesini amaçlıyoruz. Devamlı teknolojiyi takip eden, kendini güncelleyen, bilgilerini tazeleyen ve günden güne daha çok bilgi sahibi olan ekibimiz ile sizlere kusursuz hizmet vermek için hazırız.

Bilinildiği üzere artık devir teknoloji devri ve her işimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Sizin işlerinizi de internete taşıyalım ve globalleştirelim. Bize fikrinizle, projenizle müracaat edin ve tecrübelerimizden faydalanarak hayalinizdeki web tasarıma ulaşın, web sitenizi canlandırın.

Son zamanlarda gittikçe gelişen Ataşehir’de sizin tercihlerinizle biz de gelişmeye devam ediyoruz ve gün geçtikçe daha çok insana el uzatıyoruz, hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım konusunda yenilikçi uzman ekibimiz devamlı çalışmalarını özenle gerçekleştiriyor ve sizlere kusursuz hizmet sunabiliyorlar.

Web tasarım söz konusu olduğunda elbette doğrudan tasarıma başlanmıyor. Belirli bir iş süreci izlenmesi gerekiyor ki kusursuz bir hizmet sunabilelim. Tasarımlarımız Planlama, Tasarım, Optimizasyon, Test ve Yayına Alma süreçlerinden geçerek sizlere sunuluyor.

Planlama: Bir web site planlamasını birçok faktör etkileyebilir. Bu planlamada hedef kitle, kullanılabilirlik, görsellik, yerleşim planı, hız, alt yapı ve güncellenebilirlik gibi durumlar söz konusu olacaktır. Sizden almış olduğumuz bilgilerle amacınıza uygun, hedefinize yönelik tasarımlar elbette ki sunacağız fakat her alandan kontrol sağlanmalı ki kusursuz bir hizmet olmuş olsun. Dolayısıyla planlama aşamasında bize vereceğiniz bilgilerin net olması da oldukça önemli olacaktır. Yerleşim planı denildiğinde kullanıcı dostu bir ara yüz sunabilmek için pratik ve kullanışlı bir yerleşim planı yapılmalıdır. Bir kullanıcı siteye girdiğinde istediği alanlara kolayca erişebilmeli ki sitenizde daha fazla zaman geçirebilsin ve hakkınızda, ürünlerinizin hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilsin. Aksi takdir de birkaç defa sitenizi ziyaret eden birisi ilk bakışta sitenizi çözemez ise kolay kolay bir daha ziyaret etmeyecektir.

Tasarım: Başarıyla planlanan projenin tasarımlarına başlanıldığı aşamadır. Bahsedildiği gibi en önemli olan hususlardan birisi kesinlikle kullanıcı dostu bir ortam oluşturabilmektir. Bir web tasarım pratik ve hızlı olmalıdır.  Kişiyi direkt istediği alana yönlendirmelidir.

Optimizasyon: Tasarlanan web sitenizdeki görsel optimizasyonlar yani kısaca uyumluluklar kontrol edilir. Arama motorlarının sitenizi nasıl görüntülediği incelenir ve gerekli tüm koşullar sağlanır. Siteniz dünyaya açılmaya hazır bir hale getirilir.

Test: Adından da anlaşıldığı gibi test aşamasında web siteniz tamamen her türlü fonksiyonel işlemler ile teste tabi tutulur. Test aşaması başarıyla geçildikten sonra web siteniz hazırdır.

Yayına Alma: Tamamen hazır olan web siteniz artık dünyaya açılabilir bir hal almıştır. Sitenizin içeriklerini tamamen düzenleyerek işinize yönelik gerekli ufak işlemlerinizi tamamlayarak artık siz de hizmete başlayabilirsiniz.

iws.com.tr ekibi olarak her zaman müşterilerimize bir müşteriden çok dostça yaklaşmayı tercih ederiz. Bizlerle kafanızda oluşan, oluşabilecek her türlü soruyu paylaşabilir, her türlü destek talebinde bulunabilirsiniz. Amaçladığımız müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet politikamız ile sizlerle ilgilenmek, sorunlarınıza çözüm bulmaktan gurur duyar ve zevkle yaparız.

Ataşehir web tasarım olarak iws.com.tr sitemizden bize ulaşabilir, hayallerinizi süslememize imkân verebilirsiniz.