Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Arnavutköy Web Tasarım

Arnavutköy Web Tasarım

Arnavutköy Web Tasarım olarak gün geçtikçe artan taleplerle gittikçe gelişme gösteren ve tamamen müşteri ve memnuniyet odaklı bir firma olarak sizlere kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Günden güne neredeyse her birey ticari olmasa dahi kendi amaçları, fikirleri doğrultusunda web tasarım hizmetine ihtiyaç duyabiliyor. İhtiyaç söz konusu olduğunda da kafalarda bolca soru işaretleri oluşuyor. “Acaba nasıl bir web tasarım oluşturmalıyım?”, “Neler yapmalıyım?”, “Neleri amaçlamalıyım?” gibi soruları kendilerine yöneltiyorlar. Bu sorular söz konusu olduğunda sürekli kendinize sormak yerine bizimle paylaşarak kolayca çözüme ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Web Tasarım olarak yapmış olduğumuz projelerle beraber sizler için hazırlamış olduğumuz kaliteli port folyomuz ile sizin sorularınıza cevap olabiliyoruz.

Web tasarımın önemi hedef alınan kitleniz için oldukça önemlidir çünkü bir web tasarım doğrudan sizi işaret eder, sizi ifade eder. Web tasarım sadece grafik tasarımla kalmadığı, içinde web yazılım ve bazı programlama dillerini barındırdığı için oldukça özenle, titizlikle yapılan bir iştir.

Sizin hayallerinizi süsleyebilmemiz için fikrinizi, projenizi bize her ince detayı ile beraber aktarmalı ve isteklerinizden bahsetmelisiniz. Eksik aktarılan bilgiler sizin beklentinizi karşılamayabilir ve huzursuz edebilir bu sebeple hayallerinizi istediğiniz gibi ifade edebilmemiz için bizlere net bilgiler vermelisiniz.

Elbette ki bir web tasarım söz konusu olduğunda belirli bir iş süreci de ortaya çıkmaktadır. Tasarım süreçlerimiz Planlama, Tasarım, Optimizasyon, Test ve Yayına Alma aşamalarıyla oluşarak sizlere teslim ediliyor. Aşamalar hakkında sizlere bilgi vermemiz gerekirse;

Planlama: Planlama aşamasında anlaşıldığı üzere sizin projenizin, fikrinizin tam olarak ne olduğundan emin olarak, beklentiniz doğrultusunda bir tasarım planlaması yapılır ve tasarım aşamasına kaliteli bir planlama yapıldıktan sonra sürece başlanır.

Tasarım: Proje detaylı ve net bir şekilde planlandıktan sonra tasarım aşaması devreye girer ve bu aşamada istenilen her detaya göre gerekli tasarımlar yapılır ve kullanışlı olmasına özen gösterilir.

Optimizasyon: Optimizasyon genellikle internet dünyasında kaliteli bir siteye sahip olmanız için yapılır. Yapılan işlemlerde sitenizi Google gibi arama motorlarına karşı uygun bir niteliğe getirmek amaçlanır. Siteniz ilk izlenimde oldukça kaliteli ve şık gözükebilir fakat arka planda yapılan yazılımsal işlemlerdeki yanlış durumlar sitenizin performansını etkileyebilir dolayısıyla optimizasyon aşaması çok önemlidir.

Test: Yapılan tasarımlar, optimizasyonlar ile web siteniz tamamen her alanda incelenir. Fonksiyonel olarak eksiklikler varsa tespit edilir, onarılır. Kusursuz eksiksiz bir hale getirme işlemleri bu aşamada gerçekleşir. Tabiri caizse son rötuşlar test aşamasında yapılır.

Yayına Alma: Başarıyla gerçekleşen test aşamasından sonra projeniz artık yayınlanmaya hazırdır. Projeniz yayınlandığında ise artık kendinizin ya da firmanızın tamamen dünyaya kapılarını açmış olacaksınız.

Genellikle bir proje fikri olan bireyler birçok endişe ile bizlere danışırlar ve endişeleri genellikle kararsızlıktan dolayıdır. Kararsızlıklardan oluşan endişeyi sizlere gösterdiğimiz ilgi ve sizlere verdiğimiz, vereceğimiz fikirler ile kolayca atlatabileceksiniz. Unutmayın yapmanız gereken sadece fikrinizi bizimle paylaşmak olacaktır.

Arnavutköy Web Tasarımda uzman olan ekibimiz iws.com.tr amaçladığı kusursuz ve garantili hizmetler ile kapılarını sizlere açtı. En kısa sürede iletişime geçerek hayallerinizdeki web sitesini, web tasarımını kolayca elde edebilir ve dünyaya kapılarınızı açabilirsiniz.