Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Adalar Web Tasarım

Adalar Web Tasarım

Web denildiğinde akla gelen direkt internet olacaktır. Dünya çapında internet üzerinde yayınladığınız birbiriyle bağlantılı dokümanlardan oluşan bilgi sistemine web adı verilir. Web Tasarım denildiğinde ise ilk akla gelen bir web sitesi, internet sitesidir. adalar web tasarım firmaları olarak size doğrudan destek verebilir, yakın ilgiyle hayallerinizi, hedeflerinizi canlıya taşıyabiliriz. Bir web sitesine sahip olmak firmanıza, girişim planlarınıza dünyanın kapılarını açmak demektir.

Web sitenizde yaptığınız işleri hedef kitlenize daha iyi sergileyebilir ve daha etkileyici olabilirsiniz. İletişim konusunda da oldukça başarılı olabilir ve tanıtım yazılarınızla firmanızı daha çekici kılabilirsiniz.

Bir web sitesini asla ek masraf olarak düşünmemelisiniz çünkü bir web tasarım hizmeti verdiğimiz tamamen yatırım amaçlıdır ve geri bildirimlerini zamanla göreceksiniz ve daha da büyümek isteyeceksiniz. Sizler evinizdeyken bile insanlar web siteniz aracılığıyla sizlere ulaşmış olabilir, ürünlerinizi incelemiş olabilir hatta alışverişlerini bile gerçekleştirmiş olabilirler.

Web tasarımda dikkat edilmesi gereken belirli aşamalar vardır ve bizler de tasarım sürecinde kalite adına bazı yollar izleriz.

Tasarım sürecinde bulunan planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimizle sizlere en iyi ve en kusursuz hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Aşamalar hakkında bilgi vermek gerekirse;

Planlama: Adından da anlaşıldığı üzere planlama aşamasında beklentilerinizi boşa çıkarmamak adına kaliteli ve net bir iletişime geçilir ve projeniz, fikriniz, amacınız tamamen öğrenilir. Bu aşamada sizin de rolünüz oldukça büyüktür çünkü eksik aktarılan bir ayrıntı ileride farklı işlere yol açabilecektir. Bizler de sizin projeniz doğrultusunda gerekli önerilerde bulunarak yükünüzü hafifletmeye gayret gösteriyoruz.

Tasarım: Tasarım aşamasında ise planlama kısmında edinilen bilgiler doğrultusunda amacına uygun bir tasarım gerçekleştiriyoruz. Tasarım konusunda tamamen kullanıcı dostu, pratik ve kullanışlı tasarımlar ile kullanıcıların web sitenizde kolayca zaman geçirmesi için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Optimizasyon: Optimizasyon bir sitenin belirli kriterler aracılığıyla değerlendirilmesi ve kalite düzenlenmesi yapıldığı aşamadır. Mobil ve web uyumlulukları kontrol edilir.

Test: Son aşama sayılabilecek olan test aşamasında oluşturulan web siteniz tamamen fonksiyonel olarak test edilir. Tasarlanan her alan kontrol edilir ve site içinde işlemler yapılır. Var ise hatalar düzeltilir, eksikler tamamlanır ve tamamen kullanışlı bir hal alınması sağlanır.

Yayına Alma: Test aşamasından başarıyla geçen projeler artık yayına almaya ya da canlıya taşımaya hazırdır. Projenizi yayına alma aşaması gerekli web hosting ve domain işlemleriyle gerçekleşmektedir.

Bizler ek olarak sizlere web hosting de sunuyoruz. Hosting, kurumsal web sitesi barındırabileceğiniz bir sunucudur, bilgisayardır. Tüm sitenizin içerikleri bir hosting içinde barındırılır. Web sitenizin arka yüzüdür ve bir siteye girildiğinde görüntülenen tüm sayfalar hosting aracılığıyla görüntülenir.

Web Tasarım konusunda bize danışarak girişiminiz için büyük bir adım atmış olursunuz. Canlıya alınan sitenizden sonra sizin sadece yapmanız gereken projenizi, sitenizi iyi yönetmek olacaktır. Firma tanıtımınızı, ürün açıklamalarını, vizyonunuzu ve misyonunuzu, kalite güvencenizi ikna edici bir şekilde ifade etmelisiniz. Bahsedilen çalışmaları yaptığınız takdir de web sitenizden geri dönüşler olacaktır ve gün geçtikçe daha çok gelişme göstererek ülkemizin her noktasına ticaret gerçekleştirebilecek hatta belki de dünyaya açılabileceksiniz.

Neden Adalar Web Tasarım?

Adalar web tasarım olarak tamamen kalite, memnuniyet odaklı çalışmalar yapmaktayız. Tercih aşamasında kararsız olunan durumlarda sizlere el uzatarak, örnek port folyolar ile fikirlerinize yön vererek netliğe kavuşturabiliriz. Sizleri sadece bir müşteri olarak görmüyor, yaptığımız işi, tasarımları zevkle yapıyoruz, kodluyoruz. Profesyonel ekibimizle sizlere kusursuz hizmet ve destek sunacağımızdan eminiz.