Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Zeytinburnu Web Tasarım

Zeytinburnu Web Tasarım

Zeytinburnu halkının tüm web ihtiyaçlarına iws.com.tr ekibi olarak yaratıcı, özgün ve yenilikçi fikirlerle çözüm üretiyoruz. Eğer siz de yaptığınız işin ağını büyütmek, işlerinizi internet ortamına taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Artık çoğu sektör işlerini internet üzerinden pazarlayarak daha fazla kar marjı elde edebiliyor. İnternet üzerinde bir web sitesine sahip olarak ürünlerinizi ilgili kitleye daha kolay ulaştırabilecek ve işlerinizin büyümesine şahit olacaksınız. Öncelikle IWS Zeytinburnu Web Tasarım ekibi olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim. Hizmetlerimiz; tasarım çözümleri, kurumsal çözümler, web çözümleri ve danışmanlık olarak 4 farklı kategoride yer alıyor. Eğer bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız planlamalarımız ve uygulama aşamalarımızla sizinle koordine hareket ederek en şık ve hızlı web tasarım hizmetini sağlıyoruz.

Çoğu web sitesinde alan adının yazılı olduğu kısımda “güvenli değil” ibaresi ile karşılaşırız. Bu sorun ise kullanıcıların kendini güvende hissetmemesini sağlar ve sitenizi ziyaret etmekten vazgeçebilirler.  Eğer hâlihazırda var olan web sitenizde “güvenli değil” ibaresi ile karşılaşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size sağlayacağımız SSL sertifikası ile web siteleriniz güvenli bir hale gelecek ve ziyaretçilerinizi tedirgin etmeyecektir.  Peki, SSL sertifikası nedir? Açılımı “Secure Sockets Layer”  yani güvenli giriş katmanı anlamına gelen, web sitenizin kimliğini doğrulayıp web sitenizin güvenlik sistemini yerine getiren bir dijital güvenlik sertifikasıdır.

Ticari bir ürün satışı yapıyorsanız neden ağınızı daha fazla büyüterek doğru kitleyi bulmayasınız ki? Bu oldukça mümkün. Size tasarlayacağımız e-ticaret sitesi ile ağınızı büyütüp hedef kitleyi bulmanız kolay olacak ve bu sayede daha fazla ürün satarak büyüme göstereceksiniz. Fakat benim zaten bir e-ticaret sitem var ama satış gerçekleştiremiyorum diyorsanız, o zaman SEO açısından bir probleminiz olabilir. SEO (Search Engine Optimization) Google arama motoruna uygun sizin içeriklerinizi iyileştirmeye yarayan işlemlerin yapılmasıdır. Uygun anahtar kelimeler kullanılarak yapılacak SEO işlemleri sonrası siteniz kullanıcılar tarafından daha kolay ulaşılabilecek ve böylelikle sitenizin tıklanması artacaktır. SEO konusunda danışmanlık almaya devam ettiğinizde zamanla siteniz Google arama motorunda ilk sıralara yerleşerek tanınır hale gelecektir. Bu işlemleri aynı şekilde blog sayfanız, haber siteleriniz vb. siteler için de uygulamanız mümkündür. Iws.com.tr ekibi olarak bu süreci eşlik etmek ve büyüdüğünüzü görmeyi çok isteriz.

Bir web tasarım sürecinde size sağlayabileceğimiz hizmetlerden bahsettik. Bu işlemleri yerine getirirken aşağıdaki adımları göz önünde bulundurarak çalışıyor ve size en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Planlama: Bu aşamada sizin web siteniz için gerekli olan tüm detayları not alıyoruz. Doğru adımların ne olduğu, sitenin daha fazla hit alması için ne yapılması gerektiğini ekibimiz ile adım adım planlamasını yapıyoruz.

Tasarım: Planlamasını yaptığımız site için en uygun tasarıma karar verip tasarım ekibimizle hayata geçiriyoruz. Bu aşama bir web sitesi için oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcı web sitesinin amacına uygunluğuna, karışık olmamasına, aradığına kolayca ulaşabiliyor olduğuna dikkat eder. Biz de Zeytinburnu ilçe web tasarım olarak en ideal siteyi tasarlıyoruz.

Optimizasyon: Sitenizin trafiğine uygun kalite düzenlemesini ve iyileştirmeleri bu aşama ile gerçekleştiriyoruz.

Test: Bütün adımları uyguladıktan sonra test ekibimizle sitenizin tüm detaylarını kontrol edip gerekli düzeltmeleri sağlarız.

Yayına Alma: Tüm aşamalar başarılı bir şekilde yönetildikten sonra sizin onayınız ile artık siteyi sahaya sunabiliriz.

Iws.com.tr Zeytinburnu Web Tasarım ekibi olarak, sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesinden şüpheniz olmasın. En özel ve en şık tasarımları hayata geçiren ekibimiz sizlerin mutluluğuna şahit olmak ister. Beraber çalışmak için bize ulaşmayı unutmayın.