Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Üsküdar Web Tasarım

Üsküdar Web Tasarım

IWS Üsküdar web tasarım ekibimizle sizin web ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek, kaliteli ve kullanışlı web tasarımları sizlere sunmak için daima titizlikle çalışıyoruz. Neden bir web sitesine sahip olmanız gerekiyor? Hiç şüphesiz günümüzün en etkili aracı internettir. Gerek bireysel çalışan birisi, gerek dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon gibi sitelerin ortak noktası internettir. Bu yüzden şehrin en merkezi yerlerinde bir yerinizin olması artık bir şey ifade etmeyecektir. İnternetteyseniz zaten dünyanın en merkezi ve uğrak yerindesinizdir. Fakat sorun şu ki neredeyse sınırları olmayan bu platformda sizin müşterilerinizle nasıl buluşacağınız. İşte tam burada Üsküdar web tasarım olarak devreye biz giriyoruz. Deneyimli uzman kadromuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini belirleyerek her türlü sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

Üsküdar web tasarım olarak bir web sitesinin kullanıcıya ne şekilde hitap etmesi gerektiğinin farkındayız. Araştırmaların birçoğu Facebook, Instagram, Google gibi sitelerin web tasarımlarının insanlar üzerinde etkilerini gerçek anlamda ortaya koyuyor. Anketler bir kullanıcının ara yüzünü ve tasarımını beğenmediği bir web sitesinde ihtiyacı olmasa dahi kendini rahatsız hissedip başka sitelere yöneldiğini bizlere göstermektedir. Biz de tüm bu verilerden yola çıkarak, istenen doğrultuda çalışmalarımızı en pratik ve en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Web sitelerinizi sizin işinizin amacına göre planlayıp tasarlıyoruz. Bir sitede web tasarımın ne kadar değerli olduğunu bilip Üsküdar web tasarım ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu süreci 5 aşamada gerçekleştiriyoruz. Aşamalarımız ve sürecimiz hakkında sizleri bilgilendirelim.

Planlama: Öncelikle müşterilerimizin hangi alanda iş yaptıklarına göre planımızı şekillendiriyoruz. Gerek ürün hacmi gerekse ürün sınıflandırmasına göre belirli bir taslak çerçevesinde size en uygun web sitesinin nasıl olması gerektiğini planlıyoruz. Daha sonra tüm detayları not alarak ön görülen planları gerçekleştiriyoruz.

Tasarım: Tasarım aşamasında kullanıcı dostu, marka ve ürün odaklı, kullanıcının en efektif şekilde kullanabileceği tasarımları sizlere sunuyoruz. Tasarımın bir web sitesi için en önemli faktör olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Optimizasyon: Optimizasyon bir sitenin belirli kriterler aracılığıyla değerlendirilmesi ve kalite düzenlenmesi yapıldığı aşamadır. Mobil ve web uyumluluklarını kontrol ediyoruz. Siteyi tüm platformlara uygun hale getiriyoruz. Eğer Google gibi arama motorlarında ilk sayfalarda yer almak istiyorsanız SEO çalışmaları yapmanız gerekmektedir. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz de bizim ile iletişime geçip SEO danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Test: Test kısmında titiz bir incelikle oluşabilecek her türlü sorunu Üsküdar web tasarım ekibi olarak deneyimli kadromuzla önceden belirleyip, tasarlanan her detayı test ederek gerekli revizeleri gerçekleştiriyoruz.

Yayına alma: Tüm aşamaları geçip, sitemizin her şeyinden emin olduktan sonra siteyi sizin de onayınızla yayına alıyoruz.

IWS Üsküdar Web Tasarım ekibi olarak, sizlere hizmetin en iyisini vermek için buradayız. En yenilikçi, en özel ve zarif tasarımlarla yanınızdayız. Beraber çalışmak için bize ulaşmayı unutmayın.

iws.com.tr sitesinden bizimle irtibata geçebilir, iş ağınızı büyütmek için adım atabilirsiniz.