Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Şişli Web Tasarım

Şişli Web Tasarım

IWS Şişli web tasarım ekibimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için titizlikle çalışıyoruz. Bir web sitesi sahibi olmak ya da web ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için doğru yerdesiniz. Pandemi sürecinde internetten alışverişin ne kadar sık gerçekleştiğinin hepimiz farkındayız. Keza internet hayatımızın her yerinde daima çok fazla kullandığımız bir araçtı. Bu süreçte de kişilerin ürünlerini satabileceği ya da pazarlayabileceği en önemli araç haline geldi. Bu yüzden bir web sitesi sahibi olmak bu gibi durumlarda sizin kurtarıcınız olabilir. Kendinizi ve ürünlerinizi ulaşılabilir hale getiren bir web hizmeti sizi önemli bir noktaya taşıyacaktır. Şişli web tasarım olarak ekibimizin sizin fikirleriniz ile yaratacağı web sitesi sayesinde daha fazla kitleye ulaşabilecek, doğru kitleyi bularak müşterilerinize ulaşabileceksiniz. İş ağınızı kuvvetlendirebileceksiniz. Sadece içerik sunup insanları bilgilendirmek için bir web sitesi istiyorsanız sizin amacınıza uygun tasarlayacağımız web sitesi sizi bir adım öne çıkaracaktır. Bunun dışında daha fazla tıklanır olmak, Google’da ilk sayfalarda yer almak istiyorsanız bizden alacağınız SEO danışmanlık hizmetimizle bunu sağlayabilirsiniz. SEO (Search Engine Optimizition) işlemleri sayesinde içerikleriniz ama motoruna uygun hale getirilecek ve bu sayede ön sayfalarda yer edineceksiniz.

Web tasarım hizmetlerimiz dışında kurumsal çözüm hizmetlerinden, web çözüm hizmetlerinden ve çeşitli danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. IWS Şişli ekibi olarak tüm web ihtiyaçlarınızı planlı süreçler ile yapıyoruz. Sürecimiz 5 adımda gerçekleşiyor. Bunlar hakkında sizlere bilgi vermek isteriz.

Planlama: Bu aşamada sizin istedikleriniz doğrultusuna amacına en uygun çalışmaların notlarını alıyoruz. Aynı zamanda bulunduğunuz sektördeki diğer rakip firmaların analizini gerçekleştirip bilgi sahibi oluyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve aldığımız notlarla sürece başlamaya hazırız.

Tasarlama: Bir web sitenin tasarımı amacına uygun olmalı ve karmaşıklıktan uzak olmalıdır. Site için en uygun tema, düzen ve renk uyumları belirlenmelidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar aradıklarına hızlıca ulaşabilmelidir. Site tamamen kullanıcı dostu olmalıdır. Biz de size bu konularda fazlasıyla yardımcı olarak en uygun siteyi tasarlıyoruz.

Optimizasyon: Yaratıcı fikirler ile sitenizin arayüzünü tasarlıyoruz. Sitenizi arama motorlarına en uygun hale getiriyoruz. Eğer sitenizin mobil ortamda da kullanılmasını istiyorsanız gerekli optimizasyonları sağlıyoruz.

Test: Tüm aşamaları başarılı bir şekilde tamamladığımız sitenizin son olarak güvenlik ve tasarım testlerini IWS Şişli web tasarım ekibimizle yapıyoruz.

Yayına Alma: Siteniz için her aşamayı titizlik ve başarı ile yürüttükten sonra artık yayına alabiliriz. Öncelikle sitenizi size sunup gerekli eğitimleri veriyoruz. Sonrasında artık sitenizi kullanıcılar ile buluşturabiliriz.

IWS Şişli web tasarım ekibi olarak sizlere en iyi çözümleri sunmak için her zaman buradayız. Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için mutlaka iws.com.tr web sitemizden bizi ziyaret edebilirsiniz. Bizimle çalışmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.