Turkey
Zeytinburnu Web Tasarım
Şile Web Tasarım

Şile Web Tasarım

Web hizmetlerinize çözüm arıyorsanız IWS Şile web tasarım ile iletişime geçerek sizin için en iyi hizmeti sağlayabilirsiniz. Ekibimiz tüm müşterilerimizle titizlikle ilgileniyor, müşterilerine en hizmeti sunuyor.

İletişim çağının en çok kullanılan aracı bildiğimiz gibi internettir. Pandemi sürecinde internetten alışveriş yapmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz gördük.  Bir web sitesine sahip olmak sizi her platformda görünür kılabilecek. İlgili herkesin size ulaşmasını sağlayabilecek. Web site kişilerin ve ürünlerin hakkında en detaylı bilgiyi verebilecek platformdur. Kullanıcıların sitenizde daha fazla zaman geçirmesini istiyorsanız iyi bir web tasarıma ihtiyacınız olacaktır. Biz IWS Şile web tasarım ekibi olarak bu konuda size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Web tasarımın ne kadar önemli olduğunu ve bir sitenin kişilerin ürünlerini pazarlayabilmesinde önemli bir faktör olduğundan bahsettik. Siz de bir web siteye sahip olarak daha fazla kişiye ulaşıp hedef kitlenizi belirleyebilirsiniz. İş ağınızı genişletebilirsiniz. Herhangi bir mekâna kira ödeyip müşteri beklemektense bir site ile daha çok ilgili müşteriye ulaşabilirsiniz. Tabii ki bunu daha az maliyet ile gerçekleştireceksiniz. Biz yapacağımız tasarımlar ile sizlerin sitelerini ilgi çekici hale getirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte neler yaptığımızı sizlere aktaralım.

Planlama: Sizlerin isteklerinizi not alarak sitenizin amacına en uygun şekilde planlamaları gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz sektördeki rakiplerinizin web sitelerini ve çalışmalarını takip edip analiz ederek bilgi sahibi oluyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda rakiplerinize karşı avantajlı olabileceğiniz tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Tasarım: Tasarım bir site için en önemli faktördür. Çünkü kullanıcı siteye girdiğinde aradığına kolayca ulaşabilmeli ve fazla karmaşıklığa boğulmamalıdır. Bu yüzden bizler sizin siteniz için amaca uygun en iyi tasarımı gerçekleştiriyoruz. Renkler, temayı ve düzeni titizlikle seçiyoruz.

Optimizasyon: Siteniz ile ilgili iyileştirmeleri yaptığımız, eğer mobil uyumlu istiyorsanız siteyi mobil ortama optimize ettiğimiz aşamadır. Yapılan iyileştirmeler ile siteniz arama motorlarına daha uygun hale gelecektir.

Test: Bu aşamada IWS Şile web tasarım ekibimiz sitenizin tasarım ve güvenlik testlerini yapıyor. Olası aksi durumlarda revize imkânı sunuyoruz.

Yayına Alma: Tüm aşamaları başarılı ile tamamlayan siteniz sizin onayınız ile artık kullanıcılara hazır hale gelmiş oluyor. Size gerekli eğitimleri verdikten sonra siteyi kullanıma açıyoruz.

IWS Şile web tasarım olarak tüm web sürecinize eşlik ediyor, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İşlerimizi titizlik ile yaparak sizlerin beğenilerini almaya devam ediyoruz. Bizimle çalışmak için iws.com.tr resmi web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.