Başa dön

Dark

Light

Dark

Light

Adres Bilgileri
Orta Mah. Yalnız Selvi Cad.
No:43 D:22 Kartal/İstanbul
TURKEY
İletişim Bilgileri
info@iws.com.tr
+90 (216) 451 05 53
+90 (850) 305 05 53

Sosyal Medya Reklam

INTERNATIONAL WEB SOLUTIONS

IWS, sosyal medya reklamlarınızı yöneterek bütçenizi daha verimli harcamanızı ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

ANALİZ

Sosyal Medya için reklam verilecek sektör ve sektöre ait kelimelerin kitlesi, yaş aralığı, bütçesi, yoğunluğu vb. analizler yapılır.

UYGULAMA

Planlama çerçevesinde belirlenen hedef kitleye ait reklamların oluşturulması ile reklamlar yayınlanmaya başlar.

PLANLAMA

Analizler sonucu reklam verilecek kelimede aylık planlamalar yapılarak reklam yayınlanması için çalışmalar yürütülür.

RAPORLAMA

Yürütülen çalışmalar doğrultusunda reklamlardan sağlanacak geri dönüşleri raporluyoruz.

Neden IWS ?

IWS kalitesini yaşamak için
bir çok sebebiniz var.

Ayrıcalıklarımız

Sektör Odaklı Çalışıyoruz

Sektörünüz hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan yapılacak olan işlemlere başlamıyoruz.

Rakip Analizi Yapıyoruz

Rakip analizi yaparak reklam harcamanızın bütçesini belirliyoruz.

Raporlama Yapıyoruz

Yapılan tüm çalışmalar için ay sonu sizlere raporlama hazırlayarak yapılan çalışmalar hakkında sizleri bildilendiriyoruz.

7/24 Canlı Destek

Olası sorunlar ile alakalı desteğe ihtiyacınız olduğunda Panel üzerinden destek talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Düzenli bir şekilde internet kullananların tamamına yakınının bir sosyal mecrada hesabının bulunması, pazarlama ve satış konusunda ürün ve hizmet sunumu yapanlara bu mecraları daha cazip kılmaktadır. Sosyal medya reklamları temel olarak dijital dünyada, hedef kitleye ulaşmanın en kolay ve etkili yollarından birisidir. Alacağınız sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti ise hem hedef kitlenize ulaşarak potansiyel müşterilerinizin satın alma eğilimini artırırken, hem de reklam maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürerek bunun yapılmasını sağlar.

Sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti kapsamında yapılan çalışmalar sadece satışlarınıza değil, marka değerinize de muhteşem olumlu dönüşümlerin olmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir şekilde yapılan sosyal medya reklamları ile elde edebileceğiniz faydalar, aşağıda sıralanmıştır.

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı Faydaları

Doğru Hedef Kitleye Ulaşmak

Sosyal medya reklamları konusunda profesyonel derecede bilgi sahibi olmayan kişilerin yaptığı bir hata, reklamlarını genele yayarak vermeleridir. Normal şartlarda bu mecralarda reklam vermek, giriş seviyesinde sosyal medya bilgisine sahip insanların dahi yapabileceği bir iştir. Ancak verilecek reklamın tam olarak yarar sağlaması için, profesyonel bir hizmet almak gerekir.

Örneğin makyaj malzemeleri satıyorsanız, profesyonel alacağınız reklam hizmetinde reklamlarınız sadece kadınlara ve bunun yanında, makyaj yapmak için gerekli yaş aralığındaki insanlara gösterilir. Amatörce yapılan çalışmalarda ise hedef kitle optimizasyonu tam olarak yapılmadığı için, reklamlarınız yaş farkı da gözetmeksizin kadın erkek herkese gösterilebileceği için, maliyetlerinizde hiçbir fayda sağlamamasına rağmen %70’in üzerinde bir artış söz konusu olabilecektir.

Ürün ya da hizmetlerinizi herhangi bir il ya da ilçe sınırları içerisinde yaşayan insanlara pazarlamak ya da tanıtmak istiyorsanız, bunun en verimli şekilde seçilebilmesi için de yine profesyonel bir hizmet alınması gerekir.

Marka Olma Sürecini Hızlandırır

Sosyal mecralarda doğru hedef kitleye ulaşarak, çalışmalarınızda ürün ve hizmetlerinizin markalaşma sürecine önemli katkı sağlar. Bugün dünya genelinde markalaşmış tüm isimler, marka olmayı başarmalarına rağmen hala reklamlara önemli yatırımlar yapmaktadır.

Marka Gücüne Katkı Sunar

Dijital dünyanın hayatımızda önemli yer edinmesi ve bu dünyayı satış ve pazarlama da en iyi şekilde kullanan kurum ya da kuruluşlar, marka güçlerini gün geçtikçe artırmaktadır. Marka olmuş ancak bu mecraları etkili bir şekilde kullanamayanlar ise, kendi kategorilerinde ne kadar iyi hizmet ya da ürün sunuyor olsalar da, rakiplerinin gerisinde kalmışlardır. Bu nedenle, marka gücünün korunması ve ileriye taşınması için, en etkili reklam platformlarından olan sosyal medya reklam platformlarının kullanılması büyük bir gereklilik olmuştur. Ki sosyal medyanın gücü, günümüzde dünya gündemine yön verecek kadar etkilidir.

Bilinirlik ve Güvenilirliği Artırır

Yapılacak çalışmalar neticesinde, çalışma yaptığınız ürünün ve markanızın insanlar arasındaki bilinirliği artar. Reklamlarınızı gören insanların bir kısmı müşteri olarak geri dönüş sağlarken, kalan kısmında oluşacak bir aşinalık size daha sonradan müşteri olma eğilimini artıracaktır. Bu aşinalık aynı zamanda, marka ve ürününüzün güvenilirliğini de artıracaktır.

Sosyal Medya Reklam Danışmanları Hangi Hizmetleri Verir?

Temel olarak verilecek hizmetler, çalışmayı yapacak kişi ya da firmanın profesyonel bakış açısına ve konuya hakimiyetine göre değişiklik gösterecektir. İws.com.tr reklam danışmanlarımızın genel olarak üzerinde durarak verdikleri hizmetin kapsamı, şu şekildedir.

  • Ürün ve marka analizi yapılarak, hizmet verilecek alan detaylı bir şekilde tanınır.
  • Müşteriden tam olarak istek, bütçe ve beklentileri sorularak, bu beklenti ve isteklere göre hedef kitle analizi yapılır.
  • Yapılan analiz sonucunda belirlenen nokta atışı hedef kitle için reklam taslağı hazırlanır.
  • Reklamların ürün ve marka sayfasının takipçi sayısını artırmasına ve insanların ürünü satın almasına yönelik çalışmalar yapılır.
  • Reklam maliyetleri, amatör düzeyde verilecek reklamlara göre önemli ölçüde azaltılmasına rağmen daha fazla verim alınması hedeflenir.
  • Reklamlar verildikten sonra belirli aralıklarla geri dönüşler analiz edilerek, gerek görülmesi halinde reklamlardan en iyi verim elde edilene kadar optimizasyon sağlanır.

Sizde sosyal medyanın gücünden yararlanarak marka değerinizi ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Hangi platformlara reklam veriyorsunuz ?

Facebook, İnstagram sponsorlu reklam ve sayfa reklam paylaşımı, Twitter hesap reklam paylaşımı yapılmaktadır.

Talep edilen ücret tek seferlik mi ?

Talep edilen danışmanlık ücreti işlem başına olup bir sonraki işleminizde tekrar ödeme yapmanız gerekmektedir.

Yürütülen çalışmalar geçici midir ?

Çalışmaların geçiciliği bütçenize göre değişiklik göstermektedir.

Bütçem ne kadar olmalıdır ?

Bütçenizi kendiniz belirleyip iş başlangıcında tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Bütçe konusunda alt limitiniz var mıdır ?

Bütçe konusunda alt limit yoktur.

Danışmanlık ücreti nedir ?

Danışmanlık ücreti sizin adınıza reklamlarınızın yönetilmesi için tarafınızdan alınan hizmet bedelidir. Bütçenize ek olarak tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerimizi istiyor musunuz ?

Sponsorlu reklamlarda hesap bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Diğer reklamlarda ise hesap bilgileriniz talep edilmemektedir.

İnstagram Reklam Danışmanlığı

İnstagram üzerinde reklamlarınızın sponsorlu olarak yayınlanmasını ve doğru hedef kitleye ulaşmasını istiyorsunuz sizlere danışmanlık vermekten mutluluk duyarız.

Facebook Reklam Danışmanlığı

Facebook üzerinde reklamlarınızın sponsorlu olarak yayınlanmasını ve doğru hedef kitleye ulaşmasını istiyorsunuz sizlere danışmanlık vermekten mutluluk duyarız.

Uygun Fiyatlı Sosyal Medya Reklamı

Siteniz ile ilgili sosyal medya reklam danışmanlığı almak istiyorsunuz ve fiyatlar çok mu yüksek geliyor. Uygun fiyatlı sosyal medya reklam çalışması için teklifimizi değerlendirin. Hemen sosyal medya profillerinizi ve reklamınız hakkında bilgileri müşteri temsilcilerimize iletin ve sizlere teklif sunalım.

Ucuz Sosyal Medya Reklamı

Siteniz ile ilgili sosyal medya reklam danışmanlığı almak istiyorsunuz ve fiyatlar çok mu yüksek geliyor. Ucuz sosyal medya reklam çalışması için teklifimizi değerlendirin. Hemen sosyal medya profillerinizi ve reklamınız hakkında bilgileri müşteri temsilcilerimize iletin ve sizlere teklif sunalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.