Başa dön

Dark

Light

Dark

Light

Adres Bilgileri
Orta Mah. Yalnız Selvi Cad.
No:43 D:22 Kartal/İstanbul
TURKEY
İletişim Bilgileri
info@iws.com.tr
+90 (216) 451 05 53
+90 (850) 305 05 53

Seo Danışmanlığı

INTERNATIONAL WEB SOLUTIONS

Kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sizler için hazırladığımız hosting paketidir. Bu paket içerisinde kurumsal web sitenizi saklayabilir, mail hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

ANALİZ

Sektör ve sektöre ait kelimelerin analizi yapılarak çalışma yapılacak kelime hakkında ön araştırma yapılmaktadır.

UYGULAMA

Plan ve yol haritası ile zamanlama kavramı dahilinde sayfa içi ve sayfa dışı seo çalışmalarına başlanır.

PLANLAMA

Anahtar kelime belirlenerek yapılacak çalışmaların planı oluşturulurak yol haritası çıkarılır.

RAPORLAMA

Yürütülen çalışmalar sonucunda sıralamada yükselen web siteniz hakkında sizlere detaylı bilgiler aktarılır.

Neden IWS ?

IWS kalitesini yaşamak için
bir çok sebebiniz var.

Ayrıcalıklarımız

Sektör Odaklı Çalışıyoruz

Sektörünüz hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan yapılacak olan işlemlere başlamıyoruz.

Rakip Analizi Yapıyoruz

Rakip analizi seo çalışmasında en etkili yöntemlerden birisi olduğu için asla es geçmiyoruz.

Raporlama Yapıyoruz

Yapılan tüm çalışmalar için ay sonu sizlere raporlama hazırlayarak yapılan çalışmalar hakkında sizleri bildilendiriyoruz.

7/24 Canlı Destek

Olası sorunlar ile alakalı desteğe ihtiyacınız olduğunda Panel üzerinden destek talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Seo, Search Engine Optimization’ın kısaltılmış halidir. Türkçedeki karşılığı Arama motoru optimizasyonu olan seo, web sitenizin arama motorlarının sayfalama yaptığı bölgelerde sıralamada gösterilmesini sağlayan çalışmaların bütününe verilen isimdir.

İncir Web Solutions, Seo adı altında yürütmüş olduğu çalışmalar sayesinde web sitenizi arama motorlarının başlıcaları arasında gelen Google, Bing, Yandex’teki sıralamalarda üst konumlara getirebilirsiniz.

Seo’nun firmanıza katkıları

  • Firma web sitesi ön sıralarda yer alarak satış hacmini genişletmek
  • Marka bilinilirliğini artırmak
  • Sektörünüz ile ilgili anahtar kelimelerde çalışma yapıldığı takdirde konum olarak yükselmesine bağlı istenilen kitlelere ulaşılması Örn; (seo ajansı)
  • Firmanızın internet sitesine daha fazla kullanıcının ziyaret etmesini sağlayarak tüm hizmetleriniz hakkında bilgi aktarmak

Seo danışmanlığı nedir ?

Seo tekniklerini sizlerin adına web sitenizi ele alarak çalışma yapan kişi yada kurumun sağladığı hizmete verilen isimdir.
Arama motor pazarının %90’ına sahip olan Google dünyanın en büyük arama motoru olduğu için web sitelerine uygulanan Seo teknikleri Google Algoritmalarına göre yapılmaktadır.

Seo danışmanlığı, web site altyapısı, içerik yönetimi, arayüz tasarımı gibi bir çok konuda birbiri ile bağlı çalışma gerektirmektedir. Web sitesinin alt yapısı, içeriğinizin kalitesi, doğallığı, link yapısı gibi bir çok faktör arama sonuçlarındaki sıranızı etkilemektedir. Seo çalışmasını olumlu olarak etkileyen 250 faktör mevcut olduğu için başarı yakalayabilmek için seo danışmanlığı alacağınız firmanın kendi alanlarında uzman ekibi olması gerekmektedir.

Seo Türleri Nelerdir ?

Site içi Seo

Web sitesinin alt yapısı, içeriklerin özgünlüğü ve akıcı olarak yazılması, etiketlerin konu ile bağlantısı, meta tagların düzgün yapılandırılması, kullanıcıların içerikleri akıcı olarak okuyabilmesi için görsel düzenin ve bir çok etkenin düzgün bir şekilde kurallara uygun olarak hazırlanmasıdır.

Site Dışı Seo

Web sitesinin kalitesini artırmak için ziyaretçi trafiğinin olması gerekmektedir. İnternet sitenize ne kadar fazla kullanıcı ziyareti gerçekleşirse arama moturunun gözünde sitenizin değeri oldukça artmaktadır. Sosyal medya paylaşımları, tanıtım yazıları, backlink gibi bir çok etken site dışı seo’ya örnek verilebilir.
International Web Solutions alanında uzman ekip arkadaşları ile sizlere seo konusunda kurumsal çözümler sunmaktadır.

Sizde firmanızı üst sıralara çıkarmak için 0216 451 05 53 ya da 0850 305 05 53 numaralı iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

1. Sıra Garantisi Veriyor musunuz ?

1. Sıra garantisi diye bir tabir kullanılması seo çalışması için yanlıştır. Seo iyileştirme çalışması olup hedef 1. sıradır. Yapılan yatırıma bağlı olarak sıralama değişiklik göstermektedir.

Talep edilen ücret tek seferlik mi ?

Talep edilen ücret aylık olarak belirlenmektedir. Belirlenen ay periyotlarını tek seferde ödemenizde mümkündür.

Yürütülen çalışmalar geçici midir ?

Geçici çalışma yürütmek verdiğimiz hizmetin bir süre sonra hızlıca düşüş yaşamasına sebep olacağı için verdiğimiz hizmetlerin hepsi kalıcıdır.

Organik hit gönderimi yapıyor musunuz ?

Piyasada seo çalışmasına katkısı var diye bahsedilen organik hit çekimi aslında yarardan çok zararı vardır. Kullanıldığı süre boyunca yararını görürken birden hit işlemi kesilince sıra düşüşü yaşayacağınızı bilmelisiniz. Firmamız tarafından asla tavsiye edilmeyen bir seo yöntemidir.

Web Site bilgilerimizi istiyor musunuz ?

Evet web sitenizin giriş bilgilerine ihtiyacımız vardır.

Google 1. Sıraya Çıkmak

Google arama motorunda 1. sıraya çıkmak için Seo danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Web sitenize sayfa içi ve sayfa dışı seo yapılarak seo açısından sitenizin güçlendirilmesi gerekmektedir.

Google Sıralamasına girmek

Google sıralamasına girerek web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırabileceğinizi biliyor muydunuz ? Ziyaretçi sayısının artışına oranla satışlarınızda da olumlu sonuçlar göreceksiniz.

Google İlk 3 sıralamada yer almak

Anahtar kelimeniz de google’da ilk 3 içinde yer almak sizlere ciddi anlamlarda ziyaretçi kazandıracaktır. Sizlerde ziyaretçilerinizi artırarak satış yapmak isterseniz bizlerle iletişime geçiniz.

Uygun Fiyatlı Seo Çalışması

Siteniz ile ilgili seo danışmanlığı almak istiyorsunuz ve fiyatlar çok mu yüksek geliyor. Uygun fiyatlı seo çalışması için teklifimizi değerlendirin. Hemen web site adresinizi ve anahtar kelimeniz hakkında bilgileri müşteri temsilcilerimize iletin ve sizlere teklif sunalım.

Ucuz Seo Çalışması

Siteniz ile ilgili seo danışmanlığı almak istiyorsunuz ve fiyatlar çok mu yüksek geliyor. Ucuz seo çalışması için teklifimizi değerlendirin. Hemen web site adresinizi ve anahtar kelimeniz hakkında bilgileri müşteri temsilcilerimize iletin ve sizlere teklif sunalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.