KURUMSAL WEB TASARIM

INTERNATIONAL WEB SOLUTIONS

Kurumsal Web Tasarım alanında, IWS kalitesini yaşamak için bir çok sebebiniz var.

IWS, başta web tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası Web Çözümleri üreten IWS “Web’e Dair Herşey” sloganı ile yoluna devam etmektedir.

Kurumsal web tasarım çözümleri ile firmanıza değer katarak web tasarım süreçlerinde ihtiyacınız olan her alanda sizlere destek oluyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

IWS politikası gereği müşterinin hayalini sanal ortama dökmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Teklif Al
NELER

YAPIYORUZ ?

Kurumsal Web Tasarım, IWS - International Web Solutions
kurumsal web tasarım

ADIMLARIMIZ

Web alanında tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayarak sizlere kreatif çözümler üretiyor ve markanızı daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. IWS olarak başta web tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Teklif Al

ANALİZ & PLANLAMA

Rakip analizleri ile sektörünüz hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Sonrasında çalışma planlamasını oluşturuyoruz.

TASARIM & OPTİMİZE

Kreatif fikirler ile web site tasarımını gerçekleştiriyor ve web sitenizin optimizasyonlarını tamamlıyoruz.

WEB SİTE TESTLERİ

Tasarım ve optimizasyon işlemi tamamlanan web sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini tamamlıyoruz.

EĞİTİM VE SUNUM

Yayın hayatına geçen web sitenizin tanıtımını sizlere sunarak kullanmanız için panel eğitimi veriyoruz.
BİR KAÇ

REFERANSIMIZ

Web Tasarım

IWS günümüz web tasarım trendlerine ve firmanızın amaçlarına uygun olarak yaratıcı çözümler geliştirmektedir.

Web sitesi tasarımında izlediğimiz süreçlerde beklentilere uygun tasarımlar meydana getirebilmek için sizlerle birlikte çalışıyoruz. Web Tasarımın her sürecinde sizlerle bağlantıda olarak çalışmalarımızı daha koordineli yönetiyoruz.

Beklentinize uygun tasarımlar ortaya çıkarabilmek adına işini seven ve alanında profesyonel olan ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

IWS, gerçekleştirdiği tasarımlarda grafik ile web tasarımının bütünlüğüne oldukça önem vermektedir. Bütünlük sağlayacak tasarımlar ile göze hitap ederek verilmek istenilen mesajı kullanıcılara daha kolay iletmekteyiz.

Web Tasarım Süreçleri

IWS, kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, blog tasarım süreçlerinde aşağıdaki adımları uygulamaktadır.

 1. Tasarım gerçekleştirilecek web sitesinin faaliyet göstereceği alan hakkında detaylı bilgi toplanarak rakiplerinizin analizi yapılır. Bu sayede bir web sitesinden bekleneni karşılıyoruz.
 2. Firma yada kişinin isteğini anlamak öncelikli hedefimizdir. Beklentilerinizi, hedefinizi algılayıp harekete geçiyoruz.
 3. Elde ettiğimiz verileri siz müşterilerimiz ile paylaşarak görüşünüzü öğrenerek kreatif tasarımlarımızı ve fikirlerimizi çalışmaya aktarıyoruz.
 4. Arayüz tasarımı, yazılım geliştirme süreçleri tamamlandıktan sonra tasarımın her alanında birbirine uyumlu olup olmadığını kontrol ederek son düzeltmeleri gerçekleştiriyoruz.
 5. Düzeltmelerin ardından veri giriş işlemleri yürütüyor ve güvenlik açıkları kontrolü sağlıyoruz.
 6. Son Test aşamasına geçilerek web sitesinin düzgün olarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir.

Web Tasarım süreçlerinin sorunsuz bir biçimde yürütülebilmesi için IWS ve müşterinin birlikte çalışması gerekmektedir.

Web Sitesinin Yaşatılması

Web tasarım hazırlanma ve test süreçlerinin eksiksiz olarak tamamlanması kadar kod yapısı da oldukça önemlidir.

Arama motorları ve web sitesini ziyaret eden ziyaretçiler karşılarında hızlı hareketlere en iyi tepki veren siteleri sevmektedir.

IWS, rakiplerine nazaran daha hızlı web siteleri tasarlayarak müşterilerinizi ve arama motorlarını memnun etmektedir.

Web sitesinin yayına girmesinin ardından IWS’in sorumlulukları devam etmektedir. Web sitesinin yayın hayatına başlaması kadar yaşatılması ve yayılması da oldukça önemli iki unsurdur.

Web sitesinin yaşatılması için IWS ve web site sahiplerine büyük sorumluluk düşmektedir. İş başlangıcında yapılan sözleşme dahilinde size özel içerik yönetim sistemini kullanabilmeniz için yönetim paneli eğitimi tarafımızdan sizlere verilmektedir.

Web sitesi içerik yönetim sistemi yardımıyla paylaşılan içeriklerin kullanıcılara ulaştırılması için yayınlanmasının ardından kullanıcılara ulaştırma konusunda internet reklamcılığı devreye girmektedir. Arama motorlarının anlayabileceği içerikler oluşturmak oldukça önemlidir. Bu tür içerikler sayesinde google sıralamanız yükselecektir.

IWS bu yönüyle geçmiş çalışmalarında başarıya ulaşmış olsa da hiçbir zaman sıralama garantisi vermemektedir. Sıra garanti olan işlemler sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır.

Adwords danışmanlığı hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Talep edilen ücret tek seferlik mi ?

Talep edilen tasarım ücreti tek seferlik olup içerisine ilk yılın domain ve hosting bedeli dahildir. 1 yıl sonrasında standart olan hosting ve domain ücreti ödemeniz gerekmektedir. Sözleşmede opsiyonel olarak talep ettiyseniz bu fiyata yıllık teknik destek bedeli de eklenebilmektedir.

Google'da 1. sırada çıkmak istiyorum

Web tasarım hizmetimizde sadece web sitenizin kurulumunu içermektedir. Google sıralamaları ile alakalı ekstra olarak Seo Danışmanlığı ya da Adwords danışmanlığı hizmeti almanız gerekmektedir.

Web sitem ne kadar sürede hazırlanır ?

Bu konuda size tarih verebilmemiz için istenilen web sitesi hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Web sitenizin tamamlanma süresini öğrenmek için destek talebi oluşturabilir, 0850 305 05 53 – 0216 451 05 53 numaralı iletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma ve ürün çekimi yapıyor musunuz ?

Fotoğraf çekimimiz ne yazık ki mevcut değildir. Tüm bu görseller sizlerden talep edilmektedir. Talep doğrultusunda ücretli satışı yapılan görselleri web sitenizde kullanabiliriz.

Ücretli kullanılan görsellerden telif hakkı yer miyim ?

Ücretli olarak satılan görseller satın alınıp web sitenizde kullanıldıktan sonra herhangi bir telif hakkı davası ile karşılaşmazsınız. Tüm görseller İWS sorumluluğundadır.

Bizden materyal talep ediyor musunuz ?

Demo çalışması yapılırken sizden herhangi bir yazı talep edilmemektedir. Demo çalışması yapılana kadar sizlerde web sitenizde yer alacak içerikleri hazırlamalısınız. Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Ürün/Hizmet hakkında detaylı bilgi gibi materyallerin firmanız/şahsınız tarafından karşılanması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz ?

Web tasarım paketlerimize bağlı olarak 3 – 6 – 9 – 12 ay ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

Web sitemi kendim yönetebilir miyim ?

Evet yönetebilirsiniz. Oldukça kullanıcı dostu olan yönetici panelimiz ile web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Web sitesi kullanımı hakkında eğitim veriyor musunuz ?

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra web sitenizin kullanımı ile alakalı tarafınıza eğitim verilmektedir.

Ödeme şekilleri nelerdir ?

Web tasarım bedelinizi faturanıza istinaden Havale, Nakit, Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı taksit sayınız nedir ?

Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde vade farkına 9 Ay’a varan taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir ?

İnternet sitenizin yazılımsal ve tasarımsal olarak talepleriniz doğrultusunda hazırlanması işlemleridir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

İşletmeniz için talep etmiş olduğunuz yazılım ve tasarımların bir araya getirilerek oluşturulan internet sitedir. Genellikle 5 ile 10 sayfa aralığında olsa da tüm ürünler/hizmetler hakkında detaylı bilgi aktaran kurumsal web siteleri de yapılmaktadır.

İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet site tasarımlarının genel olarak sektördeki adı Web Tasarımdır.

Uygun Fiyatlı Site Tasarımı

Her bütçeye uygun site tasarımı çözümlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Web Tasarım

Her bütçeye uygun web tasarımı çözümlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Bizden materyal talep ediyor musunuz ?

Demo çalışması yapılırken sizden herhangi bir yazı talep edilmemektedir. Demo çalışması yapılana kadar sizlerde web sitenizde yer alacak içerikleri hazırlamalısınız. Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Ürün/Hizmet hakkında detaylı bilgi gibi materyallerin firmanız/şahsınız tarafından karşılanması gerekmektedir.

Ucuz İnternet Sitesi

Ucuz internet sitesi hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun internet sitesi çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun

Ucuz Web Tasarım

Ucuz web tasarım hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun web tasarımı çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun

  Web Site Türü:
  Bütçe:

  Projenizi Geliştirmek için Hazırız

  Projelerinizde size destek olmak için buradayız. İstekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.
  Sizi Arayalım