E-TİCARET SİTE TASARIMI

INTERNATIONAL WEB SOLUTIONS

E-Ticaret Site Tasarımında IWS kalitesini yaşamak için bir çok sebebiniz var.

IWS, başta web tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası Web Çözümleri üreten IWS “Web’e Dair Herşey” sloganı ile yoluna devam etmektedir.

E-ticaret çözümleri ile firmanıza değer katarak e-ticaret site tasarım süreçlerinde ihtiyacınız olan her konuda sizlere destek oluyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

IWS politikası gereği müşterinin hayalini sanal ortama dökmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Teklif Al
NELER

YAPIYORUZ ?

E-Ticaret Site Tasarımı, IWS - International Web Solutions
e-ticaret site tasarım

ADIMLARIMIZ

Web alanında tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayarak sizlere kreatif çözümler üretiyor ve markanızı daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

IWS olarak başta e-ticaret tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Teklif Al

ANALİZ & PLANLAMA

Rakip analizleri ile sektörünüz hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Sonrasında çalışma planlamasını oluşturuyoruz.

TASARIM & OPTİMİZE

Kreatif fikirler ile web site arayüz tasarımını gerçekleştiriyor ve web sitenizin optimizasyonlarını tamamlıyoruz.

WEB SİTE TESTLERİ

Tasarım ve optimizasyon işlemi tamamlanan web sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini tamamlıyoruz.

EĞİTİM VE SUNUM

Yayın hayatına geçen web sitenizin tanıtımını sizlere sunarak kullanmanız için panel eğitimi veriyoruz.
BİR KAÇ

REFERANSIMIZ

E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret sistemlerimizden birini kullanarak internet üzerinden hızla satışa başlayabilirsiniz. Gün geçtikçe gelişen teknoloji kullanıcıları elektronik alışverişe itmektedir. Süper market, avm, elektronik market, mağaza gibi alanları gezerek ürün ararken vakit kaybetmek yerine e-ticaret sitelerinde aynı sürede binlerce ürüne bakarak detayları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

E-ticaret sistemlerini ile firmasını sanal dünyaya açmak isteyen ve büyüme hedefi olan bir çok kişi yanlış yönlendirmeler yada yanlış sistemler yüzünden verim alamamaktadır. Bu sebepten dolayı firmalar e-ticaret sektöründen vazgeçip yaptığı yatırımları hiç sayıp sektörden çekilmektedir. E-ticaret alanında uzman ekiplerden yardım alan firmaların hepsi yatırımlarının doğru olarak yönlendirdiğinde satış hacimleri %25 ile %82 oranında artış yakalamaktadır.

Dünya üzerinde E-ticaret sistemlerinin payları oldukça büyümüştür. Bu oran Türkiye’de diğer ülkelere nazaran 2 kat daha hızlı hareket göstermektedir. Türkiye Sanayiciler ve İş Adamları Derneği(TÜSİAD) verilerine göre Türkiye’de 2016 yılında perakende E-ticaret hacmi 17,5 milyar TL iken 2017 yılının raporuna göre e-ticaret hacmi yüzde 105 büyüyerek 42,2 milyar TL’ye ulaşmıştır.

E-ticaret sistemlerinin kurulması sadece tasarımsal olarak tamamlanması yetmemektedir. Ödeme sistemleri, güvenlik sistemleri, kargo sistemleri gibi ek özelliklerinde sisteme tanımlanması gerekmektedir. SSL sertifikası ile güvenlik sağlanan e-ticaret sistemleri doğabilecek hack durumlarına karşı sizi korumaktadır.

Ödeme sistemlerini entegre edebilmemiz için öncelikli olarak sizin aracı kurumlar ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu aracı kurumlar Paytr, İyzico, PayU vb sistemlerdir. Bu sistemlere vergi levhanız ile üye olmanız ve hesap bilgilerinizi entegrasyon için tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Bir diğer yandan 2017 yılında yürürlüğe girmiş olan “E-ticaret firmalarının ESBİS sistemine kayıt olma” zorunluluğu e-ticaret sistemleri kullanan tüm firma sahipleri için geçerlidir. ESBİS sistemine kaydını gerçekleştirmemiş e-ticaret firmaları için 5 bin TL ila 20 bin TL arasında idari para cezası kesilebilmektedir. Detaylı bilgi için ESBİS bilgi platformu‘nu inceleyebilirsiniz.

E-ticaret sistemini kullanımı hakkında acemilik yaşamamak için profesyonel destek almalısınız. XML, kargo, ödeme sistemleri, yönetici paneli gibi bir çok kolaylık sayesinde çalışma süreniz yarı yarıya inmektedir.

E-ticaret sistemleri ile alakalı detaylı bilgi almak için Ticket ve Canlı Destek hattımızdan 0850 305 05 53 – 0216 305 05 53 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep edilen ücret tek seferlik mi ?

Sözleşme dahilinde talep edilen yazılım ücreti tek seferliktir. Opsiyonel olarak teknik destek, hosting ve domain ücreti 1 yıl sonrasında tarafınıza faturalandırılmaktadır. Bu ücret paketinize göre değişiklik gösterip iş başlangıcında hazırlanan sözleşmede yer almaktadır.

Google'da 1. sırada çıkmak istiyorum

E-ticaret sistemleri sadece web sitenizin kurulumunu içermektedir. Google sıralamaları ile alakalı ekstra olarak Seo Danışmanlığı ya da Adwords danışmanlığı hizmeti almanız gerekmektedir.

E-Ticaret sitem ne kadar sürede hazırlanır ?

Bu konuda size tarih verebilmemiz için istenilen e-ticaret sitesi hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Web sitenizin tamamlanma süresini öğrenmek için destek talebi oluşturabilir, 0850 305 05 53 – 0216 451 05 53 numaralı iletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma ve ürün çekimi yapıyor musunuz ?

Fotoğraf çekimimiz ne yazık ki mevcut değildir. Tüm bu görseller sizlerden talep edilmektedir. Talep doğrultusunda ücretli satışı yapılan görselleri web sitenizde kullanabiliriz.

Ücretli kullanılan görsellerden telif hakkı yer miyim ?

Ücretli olarak satılan görseller satın alınıp web sitenizde kullanıldıktan sonra herhangi bir telif hakkı davası ile karşılaşmazsınız. Tüm görseller İWS sorumluluğundadır.

Bizden materyal talep ediyor musunuz ?

Demo çalışması yapılırken sizden herhangi bir yazı ve ürün görseli talep edilmemektedir. Demo çalışması yapılana kadar sizlerde web sitenizde yer alacak içerikleri hazırlamalısınız. Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Ürün/Hizmet hakkında detaylı bilgi gibi materyallerin firmanız/şahsınız tarafından karşılanması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz ?

Web tasarım paketlerimize bağlı olarak 3 – 6 – 9 – 12 ay ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

E-ticaret sistemimi kendim yönetebilir miyim ?

Evet yönetebilirsiniz. Oldukça kullanıcı dostu olan yönetici panelimiz ile e-ticaret sisteminizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Web sitesi kullanımı hakkında eğitim veriyor musunuz ?

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra web sitenizin kullanımı ile alakalı tarafınıza eğitim verilmektedir.

Ödeme şekilleri nelerdir ?

Web tasarım bedelinizi faturanıza istinaden Havale, Nakit, Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı taksit sayınız nedir ?

Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde vade farkına 9 Ay’a varan taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nedir ?

E-ticaret Ürün Satışı, Kargo takibi, Otomatik Fatura gibi opsiyonları bulunan içerek sistemidir.

E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret sitesinin dış arayüzün (front-end) tasarımının çizim olarak hazırlandıktan sonra sisteme entegre edilmesidir.

Uygun Fiyatlı E-Ticaret Tasarımı

Her bütçeye uygun e-ticaret tasarımı çözümlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sitesi

Her bütçeye uygun e-ticaret sitesi çözümlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Ucuz E-Ticaret Sitesi

Ucuz e-ticaret sitesi hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun internet sitesi çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun

Ucuz E-Ticaret Tasarımı

Ucuz e-ticaret tasarım hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun web tasarımı çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun

    Web Site Türü:
    Bütçe:

    Projenizi Geliştirmek için Hazırız

    Projelerinizde size destek olmak için buradayız. İstekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.
    Sizi Arayalım