BLOG SİTESİ TASARIMI

INTERNATIONAL WEB SOLUTIONS

Blog Sitesi Tasarımında IWS kalitesini yaşamak için bir çok sebebiniz var.

IWS, başta web tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası Web Çözümleri üreten IWS “Web’e Dair Herşey” sloganı ile yoluna devam etmektedir.

Blog çözümleri ile firmanıza değer katarak blog sitesi tasarım süreçlerinde ihtiyacınız olan her konuda sizlere destek oluyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

IWS politikası gereği müşterinin hayalini sanal ortama dökmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Teklif Al
NELER

YAPIYORUZ ?

Blog Sitesi Tasarımı, IWS - International Web Solutions
Blog Sitesi Tasarımı

ADIMLARIMIZ

Web alanında tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayarak sizlere kreatif çözümler üretiyor ve markanızı daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

IWS olarak başta e-ticaret tasarım olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Teklif Al

ANALİZ & PLANLAMA

Rakip analizleri ile sektörünüz hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Sonrasında çalışma planlamasını oluşturuyoruz.

TASARIM & OPTİMİZE

Kreatif fikirler ile blog site arayüz tasarımını gerçekleştiriyor ve blog sitenizin optimizasyonlarını tamamlıyoruz.

WEB SİTE TESTLERİ

Tasarım ve optimizasyon işlemi tamamlanan blog sitenizin güvenlik ve tasarım testlerini tamamlıyoruz.

EĞİTİM VE SUNUM

Yayın hayatına geçen blog sitenizin tanıtımını sizlere sunarak kullanmanız için panel eğitimi veriyoruz.
BİR KAÇ

REFERANSIMIZ

Kişisel Blog Tasarımı

Kişisel bloglar, yazarının çeşitli konularda kendi fikirlerini sunabildikleri ya da bilgi dolu içerikler paylaşabildikleri harika yerlerdir.  İnternet üzerinde bulunan web siteleri arasında samimiyetin en yüksek olduğu kişisel blog tasarımı da, en azından yayınlanan blog kadar önemli bir insandır.

Günümüzde takdir edersiniz ki insanın hitabet gücü ne kadar iyi olursa olsun, diğer insanların onu daha fazla dikkate alabilmesi için giyim kuşamı ve genel bakımı en azından ortalama bir seviyede olmalıdır. Ki sınırsız bir okyanus olan internet dünyasında var olabilmenin en önemli unsurlarından birisi de, kişisel blog tasarımı olacaktır. İnsanlara verilecek ilk izlenim, blogun kendi alanında markalaşması için oldukça önemlidir. İnsanların yazım kalitesinden ve vereceğiniz önemli bilgilerden önce genel görünümü görecek olması, burada tasarımın önemini ortaya koymaktadır.

Kişisel Blog Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Hedef Kitlesi Düşünülmeli

Her şeyden önce en önemli unsur, hedef kitlenizin tam ya da ağırlıkla olarak kimler olduğu düşünülmeli ve tasarım çalışması da buna bağlı olarak yapılmalıdır. Örneğin bayan ziyaretçilere yönelik bir kişisel blog ise, tasarımın buna uygun olması gerekmektedir. Bebeklerle ilgili çeşitli bilgiler arayanlara hitap eden bir blog ise de, yine buna uygun blog tasarımı çalışmaları yapılmalıdır.

Buradaki amaç, kişiye ilgili bir arama sonucundan geldiğinde tasarımsal anlamda da konusuyla alakalı bir görüntü sunabilmektir. Çok uç bir örnek verecek olursak, hamilelikle alakalı bir kişisel blogun spor bloguna benzer bir tasarıma sahip olması, ziyaretçinin görür görmez sayfanızı terk etmesine neden olacaktır. Burada ziyaretçi, sizin verdiğiniz bilgilerin kalitesine bakmak dahi istemeyecektir. Bu nedenle ne kadar kaliteli bilgi verirseniz verin, blog tasarımı hedef kitleye uygun olmalıdır.

Renk Karmaşasından Uzak Olmalı

Bir kişisel blog tasarımında önemle yer alması gereken şeylerden birisi, renk düzeninin sağlanmasıdır. Karışık ve boğuk bir renk düzenine sahip olan blog sitelerinde, yine ziyaretçinin fazla kalması mümkün değildir. Bunu da ancak, sizin beklentileriniz kadar, aklınıza gelmeyecek konuları da düşünebilecek profesyonel tasarımcılar yapabilmektedir.

Hiyerarşik Düzen

Blog sayfanızın menüleri, kategoriler, yayınlanan içerikler ve komplike halde bir düzenin olması da, tasarım için önem arz etmektedir. Belirli bir düzene sahip olmayan ve insanlara karışık gelen bir web sayfasında, içerikler kaliteli olsa bile ziyaretçilerin fazla durması mümkün değildir.

İçeriği Ön Plana Çıkarmalıdır

Blogu ziyaret eden kişinin, arama motoru sonuçlarından ve kısmen de olsa direkt geldiği unutulmamalıdır. Yani insanlar blogu ziyaret ederken, içeriğin başlık ve diğer ilk gördükleri açıklamaları dikkate alırlar. Kısacası, sunulan içeriği görmek okumak için sayfanızı ziyaret edecektir. Bu sebeple içeriğin tasarımsal olarak daha fazla öne çıkarılması ve okunmayı kolaylaştırıcı olması gerekir.

Yazı Tipi ve Fontlar

Kullanılacak yazı tipi ve fontlarında, tasarıma ayrı bir değer kattığı dikkate alınmalıdır. Oldukça abartı fontlardan uzak durulmalı, yazı tipi ve boyutu da blog sayfasının içeriğine uygun bir çalışma sunmalıdır.

Tasarımda Kullanılan Görsel ve Logolar

Tasarım üzerinde herhangi bir görsel kullanılması gerekiyorsa, bunların piksel kalitesi kesinlikle düşük olmamalıdır. Yukarıda tüm sayılan unsurların yanında, logonun da yer alması tasarıma ayrı bir değer katacaktır.

Beklentilerinizden Daha Fazlasını Sunuyoruz

Uzun yıllar web tasarımı konusunda profesyonel çalışmalar yapan iws.com.tr, müşteri beklentisini dinleyerek beklentileri yılların vermiş olduğu tecrübeyle harmanlayarak tasarımlar yapmaktadır. Bu sayede birçok müşterinin, beklentilerinin çok daha üzerinde çalışmalar ortaya çıkmaktadır.

Her pikselini sitenize güzellik katmak için değerlendiren iws.com.tr tasarım ekibi, sizlere en iyisini sunmak için çaba sarf etmektedir. En iyisine sahip olmak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Talep edilen ücret tek seferlik mi ?

Sözleşme dahilinde talep edilen yazılım ücreti tek seferliktir. Opsiyonel olarak teknik destek, hosting ve domain ücreti 1 yıl sonrasında tarafınıza faturalandırılmaktadır. Bu ücret paketinize göre değişiklik gösterip iş başlangıcında hazırlanan sözleşmede yer almaktadır.

Yazdığım yazılarda google'da 1. sırada çıkmak istiyorum

Blog hizmetimizde sadece web sitenizin kurulumunu içermektedir. Hazırlanan blog sistemi tamamı ile google seo altyapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Google sıralamaları ile alakalı ekstra olarak seo çalışması ya da Adwords danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir.

Blog sitem ne kadar sürede hazırlanır ?

Bu konuda size tarih verebilmemiz için istenilen blog sitesi hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Web sitenizin tamamlanma süresini öğrenmek için destek talebi oluşturabilir, 0850 305 05 53 – 0216 451 05 53 numaralı iletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknik destek veriyor musunuz ?

Blog sitesi paketlerimize bağlı olarak 3 – 6 – 9 – 12 ay ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

Blog sistemimi kendim yönetebilir miyim ?

Evet yönetebilirsiniz. Oldukça kullanıcı dostu olan yönetici panelimiz ile blog sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Blog sistemi kullanımı hakkında eğitim veriyor musunuz ?

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra blog sitenizin kullanımı ile alakalı tarafınıza eğitim verilmektedir.

Ödeme şekilleri nelerdir ?

Blog sitesi paket bedelinizi faturanıza istinaden Havale, Nakit, Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı taksit sayınız nedir ?

Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde vade farkına 9 Ay’a varan taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Blog Sitesi Nedir ?

Blog sitesi bilgi sahibi olduğunuz konularda internet kullanıcılarına bilgilerinizi aktarabileceğiniz bir içerik yönetim sistemidir.

Blog Site Tasarımı

Blog site tasarımı ile diğer blog sahiplerinin bir adım önüne geçerek kullanıcı dostu arayüz ile kullanıcılarınızı etkileyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Blog Tasarımı

Her bütçeye uygun blog tasarımı çözümlerimiz ile sizlere kullanıcı dostu blog sistemleri hazırlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Blog Sitesi

Her bütçeye uygun blog sitesi çözümlerimiz ile sizlere kullanıcı dostu blog sistemleri hazırlıyoruz.

Ucuz Blog Tasarımı

Ucuz blog tasarımı hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun ucuz blog sitesi çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun.

Ucuz Blog Sitesi

Ucuz blog sitesi hizmetimi arıyorsunuz ? Hemen bizimle iletişime geçerek her bütçeye uygun ucuz blog sitesi çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun.

    Web Site Türü:
    Bütçe:

    Projenizi Geliştirmek için Hazırız

    Projelerinizde size destek olmak için buradayız. İstekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.
    Sizi Arayalım